Sapkın profesör kendisini ‘Abdullah Gül eşiyle kaç yaşında evlendi’ diye savundu! Kılıçdaroğlu’nun adayı Gül mü olacak?!

Sapkın profesör kendisini ‘Abdullah Gül eşiyle kaç yaşında evlendi’ diye savundu! Kılıçdaroğlu’nun adayı Gül mü olacak?!
12 Şubat 2020 08:10

Doğal afetleri çocuk evliliklerinin yasaklanmasına bağlayarak ülke gündemine gelen SAPKIN, sapık YTÜ profesörü Bedri Gencer’in bu sabahki dersi, öğrencilerin protestosuna sahne oldu. Abdullah Gül’ü örnek gösterdi.

 

 

Engin BALIM H&H YORUM
Gencer ayrıca öğrencilere “Abdullah Gül eşiyle kaç yaşında evlendi” diye cevap verirken, öğrenciler topluca sınıfı terk etti.

 

 

Bakınız tarihe not düşmek adına buraya yazıyorum; günü geldiğinde aynı yazı yeniden paylaşacağım AMA çok geç olacak!

 

 

Önceki gün, Kudüs mitinginde, Saadet-Hizbullahçı Hüdapar, Davutoğlu ile birlikte ibr araya gelen isimlerin, yeni çatı adayları, bu kez Ekmeleddin değil ABDullah Gül’dür.

 

 

Demedi demeyin, 24 Haziran öncesi önseçimle gelen 52 milletvekilinin 300 Spartalı misali direnişi, Gül’ün dikenini kırmıştı! Bu kez önseçimle gelen milletvekilleri yok, İl başkanları tek adaylı kongrelerle belirleniyor. Benden uyarması, çok da tınılacağını sanmıyorum AMA tarihe not düşmek görevimiz olsun..

 

 

Bir muhalefetin tek amacı RTE’yi düşürmek midir? Yerine Davutoğullarının, Güllerin, Karamollaoğullarının, Madımakçıların geldiği bir Türkiye, Atatürk’ün özenerek kurduğu Laik Türkiye Cumhuriyeti’ne azıcık benzeyebilecek midir?!

 

 

Maalesef kurbağa ve yavaş ısıtılan su misali, Atatürkçüyüm diyen büyük kalabalıklar uyutuluyor, alıştırılıyor…

 

9f754bc5-0bbf-4704-88c3-f5b18975a520
Not:Abdullah Gül’ün cumhurbaşkanı olduğu bir ülkede çocuk gelinler meselesi son bulur mu?!
Engin BALIM Twitter

 

 

Yorumlar

Yorumlar