HAKKIMIZDA

HALKINHABERCİSİ, Tüm Türkiye’ye ve yurtdışına www.halkinhabercisi.com adresinden, sesini duyurmaktadır.

 

Halkın Habercisi, Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, cumhuriyetin temel niteliklerinden ödün vermeyen genç ve dinamik kadrosuyla kaliteli, halktan yana ve doğru yayıncılık ilkeleriyle yayın hayatına girmiş bulunmaktadır.

 

Halkın Habercisi , halkımızın ve sessiz çoğunluğun sesi olmayı amaçlamakta ve buna uygun bir vizyonla hareket etmektedir.Başlangıcından itibaren çağımızın gereklerini yerine getirerek, istikrarlı çıkışını ileriki yıllarda da sürdürerek ilkelerinden taviz vermeden halkımıza objektif ve halktan saklanan gerçekleri su üzerine çıkartarak kamu denetimini hukuka ve kişi haklarına saygılı bir biçimde yapmayı amaçlamaktadır.

 

Halkın Habercisi toplumun tüm sosyal, siyasal ve kültürel katmanlarıyla bütünleşip bu anlamda da takipçi kitlesini sürekli genişletmektedir. Bir medya kuruluşu olmanın ötesinde takipçileriyle sosyal ve kültürel bir bağ kuran Halkın Habercisi, ilkeli haber anlayışı, halkımızın çıkarlarından ödün vermeyen haber anlayışı ile, hedeflerine hızla ulaşmaktadır.

 

Sahip olduğumuz ilkelerimiz, haber anlayışımız ve sürekli kendini geliştiren ekibimiz sayesinde takipçi kitlemizi sürekli artırma yolunda kararlı adımlarla ilerliyor ve haberde de ÜÇÜNCÜ BİR YOL AÇARAK FARK YARATMAYI AMAÇLIYORUZ.

 

Saygılarımıza

 

Halkinhabercisi.com

 

Yönetim Kurulu Başkanı

İlyas Güven Eroğlu