BurberryModazzo’da!

BurberryModazzo’da!
14 Mayıs 2018 18:00

Dünyanın en popüler markalarından biri olanBurberry, ikonikleşen kadın çanta, giyim ve ayakkabı koleksiyonlarıyla artık Modazzo.com’da!

 

 

Türkiye ve dünyanın en çok satan markalarından biri olmayı başaranBurberry, yeni sezon ürün ve koleksiyonlarını müşterilerinden gelen yoğun talep doğrultusunda Modazzo.com’da satışa sunmaya başladı. Burberry markasının kendine özgü çizgilerden oluşan yeni sezon koleksiyonuna, aynı gün teslimat, 3 taksit fırsatı ve ücretsiz kargo gibi ayrıcalıklarla kolayca sahip olabileceksiniz.

 

İkonik ve Değerli

Dünya genelinde ciddi bir replika piyasası olan Burberrymarkasının,zor bulunan ve her yerde satılmayan orijinal çanta ve ayakkabı koleksiyonları şu an için altın kadar değerli bir konumda. Öyle ki büyükşehirlerde yaşayan potansiyel tüketiciler bile aradıkları ürüne ulaşmak için uzun mesai ve zaman harcamak zorunda kalıyor. Kimi zaman mağazalardan aldıkları ürünler ‘’replika ürün’’ olabiliyor. İşte Modazzo ekibi de kadınların bu sorununa yanıt aramak adına ‘’güvenli alışveriş’’ ve ‘’müşteri memnuniyeti’’ ilkelerini ön planda tutarak Burberry markasının orijinal çanta ve ayakkabı koleksiyonlarını Türkiye’nin her yerine ulaştırmayı amaçlıyor.

 

Burberry Markasının Hikâyesi

Modanın bu efsanevi markasının hikâyesi küçük bir manifaturacı dükkanında kaleme alınmaya başlanıyor. İngiltere’nin Hampshire şehrinde bir manifaturacı dükkanında çalışan Thomas Burberry, kendi dükkânını açabilmek için, çalıştığı manifaturacı dükkanından ayrılır. Bu sıralarda ise henüz 21 yaşında olduğu bilinmektedir.

Bir süre sonra kendi dükkanını açan Thomas, tüm dikkatini outdoor giysilere verir. Bu doğrultuda pek çok kumaşı dener fakat istediğini bir türlü bulamaz. Denemelerden artık yorulan Thomas, kendi kumaşını kendisi üretmeye karar verir ve çok geçmeden gabardin kumaşı keşfeder. Suya dayanıklı olan hava geçirebilen bu kumaş Burberry’nin de kaderini değiştirir.

Thomas markanın bu günde kullanılmakta olan ilk mağazasını açar. Ve sıra logo belirlemeye gelir. Logoyu ise ileriye dönük anlamını taşıyan ve günümüzde kullanılmaya devam edilen Prorsum adlı tasarımla logoyu oluşturur.

İngiliz ordusunun, memurlar için bir kıyafet istemesi üzerine Burberry, trençkotları üretir. Markanın o bildiğimiz çizgileri esasında pantolonlar için tasarlanmış olsa da, bu gün o çizgiler yüzlerce üründe kullanılmaktadır.

Siz de bu markanın çanta, ayakkabı ve giyim koleksiyonuna sahip olmak isterseniz, orijinal ürün güvencesiyle Modazzo.com’danonline alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar