Yeni Başlayanlar İçin Juul Başlangıç Kitleri

Yeni Başlayanlar İçin Juul Başlangıç Kitleri
30 Ağustos 2019 17:12

Elektronik sigara dünyasına yeni adım atanlara özel kullanışlı ve bir o kadar da uzun ömürlü cihazlara Juul markası altında sahip olabilirsiniz. Bilindiği üzere özellikle son yıllarda giderek hayatımıza daha çok sirayet eden ve pek çok yerde karşımıza çıkan elektronik sigaralar, tütün ürünlerine göre daha sağlıklı ve de daha ekonomik olmasıyla geniş kitleler tarafından tercih edilmektedir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken en büyük unsurlardan biri de kullanılacak olan elektronik sigaranın, bu ürünlere ilk defa başlangıç yapacak olan kişilere uyumlu olup olmamasıdır.

 

 

Juul Labs Türkiye, Avrupa’da başlayan ve Amerika’da devam eden serüvenine Türkiye’yi de dahil etmiştir. Bu kapsamda Türkiye’de elektronik sigara pazarında en kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerin piyasaya sunulmasıyla sektördeki dengeler değişmiştir. Zira hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünlere sahip olmak isteyen kullanıcılar Juul markasını tercih etmeye devam etmektedir.

 

Juul Cihaz Çeşitleri Nelerdir?

 

Elektronik sigaraya yeni başlayanlar, tütün ürünlerini bırakmak için elektronik sigaraya geçiş yapanlar veya daha önceden elektronik sigara kullanıp daha kaliteli bir cihaza sahip olmak isteyenler Juul cihazlarıyla istedikleri tüm taleplere karşılık bulabilmektedir. Juul Türkiye olarak kullanıcıların talepleri gözetilerek özel üretilen bu cihazlar;

 

  • Kullanıcı dostu olup kolaylıkla taşınabilmesi
  • Uzun ömürlü ve dayanıklı materyalden üretilmesi
  • Elektronik sigaradan alınan keyfi artıracak avantajlara sahip olması

sebebiyle tercih sebebi olarak görülmektedir. Juul markasıyla yüksek kalite olarak piyasaya sürülen cihazlar şu çeşitlerden oluşmaktadır:

 

  • Juul Başlangıç Kiti (USA Versiyon)
  • Juul Başlangıç Kiti (UK Versiyon)
  • Juul Siyah Renk Cihaz
  • Juul Gümüş Renk Cihaz

Görüldüğü üzere dört farklı modeliyle elektronik sigara meraklılarının beğenisine sunulan Juul markasının aynı zamanda kartuşları da büyük ilgi görmektedir.

 

Juul Kartuş Çeşitleri Nelerdir?

 

Elektronik sigaranın kalitesini belirleyen ve alınan keyfi artırmada en önemli etkiye sahip olan kartuşların kaliteli bileşenlerden üretilmiş olmasına da dikkat edilmesi gerekmektedir.  Juul Pod kartuş olarak satışa sunulan ürünlerimiz; mentol, mint, cucumber ve mango adlarıyla birbirinden değişik aromalarla yoğun talep görmektedir.

 

 https://juulturkiye.net/

Yorumlar

Yorumlar