Diyanet İşleri Başkanı’nın kızından lüks aracının anahtarına şiir

Diyanet İşleri Başkanı’nın kızından lüks aracının anahtarına şiir
15 Mart 2024 07:36

Diyanet işleri Başkanı Ali Erbaş’ın kızı Feyza Erbaş, lüks otomobilinin anahtarına şiir yazarak sosyal medya hesabından paylaştı.

 

 

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın kızı Feyza Erbaş, lüks aracının anahtarına şiir yazdı. Daha önce euro yükseldiği için en küçük çocuğunu yurt dışına çıkaramadığından yakınan Feyza Erbaş, sosyal medya hesabından aracının anahtarının fotoğrafını paylaştı.

 

 

“O kadar isterim ki seni istediğim an bulabilmeyi”

 
Sözcü’den Deniz Ayhan’ın aktardığına göre, Erbaş fotoğrafın altına da şu şiiri yazdı:

 

“O kadar isterim ki seni istediğim an bulabilmeyi. Olduğun yerden seni fırt diye alıp çıkabilmeyi. Önce çantama sonra ceplerime orası olmazsa kütüphaneye ve ayakkabılığa bakmamayı… Allahım hiçbirinde yok. ‘Nerede bu acaba, nereye koydum nereye?’ nidalarıyla giyinik halde kapının önünde dizlerimin üstüne çöküp dün eve gelmemden itibaren yaşadığım tüm adımları tek tek düşünmemeyi. O kadar isterim işte sevgili anahtarım.”

 

 

Çocuklarının kaç ülke gezdiğini paylaşmıştı

 
Feyza Erbaş daha önce de 3 çocuğunun fotoğrafını yayınlayarak 8 yaşındaki kızının 13 ülke, 5 yaşındaki oğlunun 2 ülke gezdiğini, 3 yaşındaki en küçük oğlunun ise Euro’nun yükselmesi nedeniyle hiç yurt dışına çıkamadığından yakınmıştı.

 

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş da bir süre önce yaptığı açıklamada eleştirilerden çekindiği için yeni makam aracı alamadıklarını öne sürmüş ve “Ben 11 yaşındaki makam aracına biniyorum. Geçenlerde bozuldu yolda kaldık, koruma arabasına geçtim. Korkumuzdan yeni araba alamıyoruz’’ demişti.