Kılıçdaroğlu’ndan belediye başkanlarına talimat!

Kılıçdaroğlu’ndan belediye başkanlarına talimat!
17 Haziran 2020 13:56

CHP’li lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bazı CHP’li belediyelerde uygulanan ve başarılı olduğu görülen projelerin diğer belediyeler için de ‘ortaklaştırılması’ gerektiğini vurguladı.

 

 

Fotoğraf: AFP

 

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin ilçe ve belde belediye başkanlarıyla gruplar halinde görüşmelere başladı.

Milliyet’ten Şevket Yaman’ın haberine göre; İlk olarak Akdeniz ve doğu illerinden 38 başkanla video konferans yoluyla bir araya gelen Kılıçdaroğlu’na, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun eşlik etti.

CHP liderinin, “Belediye başkanlarımız tüm engellemelere rağmen fedakarca mücadele ediyor” ifadelerini kullandığı öğrenildi. Genel merkezden gönderilen uyarı ve önerilere dikkatle uyulmasını isteyen Kılıçdaroğlu, belediye başkanlarına “proje” talimatı da verdi.

 

BAŞARILI PROJELER ORTAKLAŞTIRILACAK

 

Kılıçdaroğlu, bazı belediyelerde uygulanan ve başarılı olduğu görülen projelerin, diğer belediyeler için de, “ortaklaştırılması” gerektiğini vurguladı.

Kılıçdaroğlu’nun, “Sizi, bu makama taşıyanın belde halkı olduğunu unutmayın” dediği aktarıldı. Kılıçdaroğlu’nun gruplar halindeki görüşmelerine; bugün, cuma ve cumartesi de devam edeceği bildirildi.

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar