İstanbul’da yağmur rögarına tıkansın diye kum torbası attılar!

İstanbul’da yağmur rögarına tıkansın diye kum torbası attılar!
26 Haziran 2020 10:22

İstanbul’da yaşanan yağmur ve ani su baskınları sonrası bazı noktalarda “tıkansın diye” rögarlara kum torbası atıldığı iddia edildi. Görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Ali Kıdık, “kum torbası atmak hangi inancın cevaz verdiği eylemdir” ifadelerini kullandı.

 

 

İstanbul’da etkili olan ve aniden gelen şiddetli yağmur, su baskınlarına neden oldu. Üsküdar ve bazı ilçeler sağanak nedeniyle göle dönerken su birikintileri nedeniyle yoğunluk yaşandı.

KUM TORBASI ATTILAR

Görevli İBB personeli, Trafik polisi ve vatandaşlar sağanakla mücadelede beraber hareket ederken İstanbul’daki bazı rögarlara belediyeyi zor duruma düşürmek için kum torbası atıldığı iddia edildi. İYİ Parti İBB Meclis Üyesi Ali Kıdık tarafından sosyal medya hesabından paylaşılan görüntülerde akıllara durgunluk verdi.

“HANGİ İNANCIN CEVAZ VERDİĞİ EYLEMDİR”

 

Görüntüleri paylaşan Ali Kıdık, “Tamam @ekrem_imamoglu’nu sevmeyebilirsiniz, tamam “başarısız olsunlar” diye düşünebilirsin, tamam 23 Haziran’ı hazmedemeyebilirsin, bunu anlarım. Ama şu yaptığın alçaklığı asla anlamam. @iskignmudurlugu logarlarına kum torbası atmak hangi inancın cevaz verdiği eylemdir” ifadelerini kullandı.

ali-kidik-ibb-paylasim

 

 

Yorumlar

Yorumlar