Temel Karamollaoğlu Ömer Çelik’i böyle ti’ye aldı!

Temel Karamollaoğlu Ömer Çelik’i böyle ti’ye aldı!
27 Haziran 2019 14:47

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AKP Sözcüsü Ömer Çelik’in terörist Osman Öcalan’ın seçimden önce TRT’ye çıkması ile ilgili yaptığı açıklamaya yanıt vererek , “Onu AK Parti çıkarmamıştır. Benim amcaoğlum çıkarmıştır” dedi.

 

 

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, hakkında kırmızı bülten çıkartılan terörist Osman Öcalan’ın TRT’de açıklamalarda bulunması ile ilgili yöneltilen soruya yanıt verdi.

Karamollaoğlu, AKP Sözcü Ömer Çelik’in “Bahsettiğiniz kişi başvurmuş, başvurusu kabul görmüş. Burada bu başvuru kanuni mekanizmalarla gerçekleşmiştir. Sanki seçime yönelik olarak biz bunu organize etmişiz gibi…TRT Kürdi kirli ilişkilerin ortaya çıkmasına imkan verdi.” sözlerini tiye alarak “Onu AK Parti çıkarmamıştır. Benim amcaoğlum çıkarmıştır. Sonra da suçu Cumhurbaşkanı’na ve AK Parti’ye atmıştır.” dedi.

Karamollaoğlu, “Nereden çıkmış, nasıl çıkmış, bir sorayım ben ona ya. Hesap sorarım ben emmioğlumdan. Şimdi bundan dolayı AK Parti’yi suçlamak olacak iş mi ya” ifadesini kullandı.

Terör ögürü PKK’nin lideri Abdullah Öcalan’ın 23 Haziran İstanbul seçimlerine ilişkin çağrıda bulunması sonrası TRT Kurdi, Öcalan’ın kardeşi Osman Öcalan’ı ekrana çıkardı. Kırmızı bültenle aranan Öcalan, TRT’de yaptığı açıklamada abisi Öcalan’ın İstanbul seçimi çağrısını yinelemişti. (Milli Gazete)

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar