Şahan Gökbakar’dan Ali İhsan Yavuz’a jet yanıt!

Şahan Gökbakar’dan Ali İhsan Yavuz’a jet yanıt!
9 Mayıs 2019 08:51

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, taklidi yapan Şahan Gökbakar’a “Eğlenceli olmuş ama diyete de dikkat etmek şart” diye yanıt verdi. Şahan Gökbakar, Yavuz’a “Diyetimde şu sıralar tam kanunsuzluk var hakim Ali İhsan bey. Niyetimiz bozuk olmasın, en önemlisi o” dedi.

 

 

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, sosyal medyada espri konusu olan “Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu” sözlerini taklit eden komedyen Şahan Gökbakar’a yanıt verdi.

“Her şey çok güzel olacak” göndermesi yapan Şahan Gökbakar, Ali İhsan Yavuz’un söylediği iddia edilen “Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu” sözlerini taklit ederek sosyal medya hesabından paylaştı.

 
“DİYETE DE DİKKAT ETMEK ŞART TABİ”

 

 

Ali İhsan Yavuz, komedyen Gökbakar’a Twitter hesabından “Taklidi amma da eğlenceli olmuş ama diyete de dikkat etmek şart tabii…” sözleriyle yanıt verdi.
GÖKBAKAR’DAN JET YANIT

 

 

Yavuz’un diyet mesajına cevap veren Gökbakar, “Diyetimde şu sıralar tam kanunsuzluk var hakim Ali İhsan bey. Niyetimiz bozuk olmasın, en önemlisi o” dedi. Göbakar ayrıca Yavuz’un espriye açık bir siyasetçi olmasını da tebrik etti.

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar