CHP’li Karakoz, 1 Mayıs’ı tarım işçileriyle kutladı

CHP’li Karakoz, 1 Mayıs’ı tarım işçileriyle kutladı
1 Mayıs 2024 16:16

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın Milletvekili Evrim Karakoz Aydın’ın İncirliova ilçesinde 1 Mayıs İşçi Bayramı gününde dahi çalışmak zorunda olan tarım emekçilerini ziyaret etti.

 

 

Sabahın ilk saatlerinden itibaren CHP İncirliova İlçe Başkanı Ümit Yaşar ve partililerle birlikte seralarda çalışan tarım emekçilerini ziyaret eden CHP Milletvekili Evrim Karakoz, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yanlarında getirdikleri çiçekleri dağıtarak işçilerin 1 Mayıs Bayramını kutladı.

CHP’li Karakoz, AKP hükümetinin kötü ekonomi politikaları nedeniyle hayat pahalılığıyla mücadele eden ve geçim derdinde olan birçok emekçinin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda dahi çalışmak zorunda olduğuna dikkat çekerek, “Emeğin ve alın terinin değer gördüğü; 1 Mayısların gerçek bir bayram havasında kutlandığı; birlikte üreten, adaletle bölüşen bir Türkiye’yi hep birlikte var edeceğiz.” dedi.

Evrim Karakoz 1 Mayıs İşçi Bayramı mesajında “Ne ezen, ne ezilen; insanca, hakça bir düzen için mücadele eden tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum. Yaşasın 1 Mayıs, işçinin ve emekçinin bayramı.” dedi.
evrim-karakoz-aydin-incirliova-1mayis-1

evrim-karakoz-aydin-incirliova-1mayis-2

evrim-karakoz-aydin-incirliova-1mayis-3

evrim-karakoz-aydin-incirliova-1mayis-4

evrim-karakoz-aydin-incirliova-1mayis-5

evrim-karakoz-aydin-incirliova-1mayis-6

evrim-karakoz-aydin-incirliova-1mayis-7

evrim-karakoz-aydin-incirliova-1mayis-8