Hürol Taşdelen: İmamoğlu için hazırlanan sahte mason diploması bana ait

Hürol Taşdelen: İmamoğlu için hazırlanan sahte mason diploması bana ait
11 Eylül 2019 13:16

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu adına düzenlenen sahte mason diplomasının sahibi ortaya çıktı. Hürol Taşdelen belgenin kendine ait aslını yayınlayarak, İmamoğlu adına yapılanın ‘fotoşop’ olduğunu söyledi.

 

 

 

Duvar’da yer alan habere göre Taşdelen’in açıklaması şöyle:

 

 

“Sayın Ekrem İmamoğlu’nun mason diploması diye sanal ortamlarda dolaştırılan mason üstad diploması sahtedir ve aslı bana ait olup, aşağıda asılını yayımlıyorum. Bu alçak iftira için benim mason diplomamı fotoşop yapan trollerin kara cahil ve zeka yoksunu oldukları o kadar açık ki; Hür ve Kabul Edilmiş Masonlar Büyük Locası (HKEMBL) bünyesinde olan Şafak Muh. Locası, Ankara‘da 2001 tarihinde kurulmuştur.

 

2001 tarihinde kurulmuş bir locada, bir kişi 1995 tarihinde Üstad derecesini alması mümkün olabilir mi? 1995’de daha Şafak locası ortada bile yok. Mason yaşadığı şehirde bir locaya üye olur. Sn. İmamoğlu Ankara’da hiçbir zaman yaşamamışken, İstanbul’da onlarca mason locası varken, Ankara’da 2001’de kurulmuş bir locaya üye olamaz. Ortada dolaştırılan diplomanın aslı bana aittir ve aylar önce bana ait sanal ortamımda yayımladım. Oradan kopyalayıp, sahtekarlık yapmışlar. Mason diploması üzerinde fotoğraf yoktur ayrıca. Benim diplomamın sayısına bakarsanız, sayısını bile değiştirmeyi akıl edememişler. Tüm belgeleri aşağıda sunuyorum. Kamuoyunun bilgisine sunarım.”

736diploma

https://www.gazeteduvar.com.tr/gundem/2019/09/11/hurol-tasdelen-imamoglu-icin-hazirlanan-sahte-diploma-benim/

 

 

Yorumlar

Yorumlar