AKP’li Külünk’ün kastettiği isim Oğuz Kaan Salıcı mı?

AKP’li Külünk’ün kastettiği isim Oğuz Kaan Salıcı mı?
14 Şubat 2018 11:52

AKP İstanbul Milletvekili Metin Külünk, CHP Genel Başkaknı Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevindeki ömrünün çok uzun olmadığını iddia ederek “Yerine birini hazırlıyorlar. Kim olduğunu da biliyorum” dedi.

 

 

AKP’li Külünk, önceki gün CNN Türk’te Şirin Payzın’ın programına konuk olduk. Külünk’ün yeni iddiası ise Kılıçdaroğlu hakkında oldu. “Muharrem İnce seçilseydi, Cumhuriyet Halk Partisi başka bir çizgide durucaktı” diyen Külünk şu ifadeleri kullandı:

 

”CHP’nin tabanını tepe yönetiminde ayırıyorum. CHP’nin tabanı vatancıdır, devletçidir. Devletin bekası sözkonusu olduğu zaman tereddütsüz farklılıkları bırakarak ‘Ben de onunla bir arada olabilirim’ der ama tepe yönetimi bir proje yönetimidir. CHP’nin başındaki şahsın da genel başkanlık ömrü çok uzun değildir. Yerine birini hazırlıyorlar. Kim olduğunu da biliyorum. İstanbul il Kongresi de Kemal Kılıçdaroğlu’ndan sonrasına hazırlıktır.”

 

 

H&H olarak biz de soruyoruz, AKPLli Metin Külünk’ün kastettiğ o isim 10 Aralık Hareketi’nin lideri ve Erdoğan Toprak’ın gözdesi Oğuz Kaan Salıcı mı?

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar