Özgür Özel’den ‘Taha Hüseyin Karagöz’ açıklaması

Özgür Özel’den ‘Taha Hüseyin Karagöz’ açıklaması
8 Mayıs 2024 13:05

CHP lideri Özgür Özel, muhaliflere yönelik saldırgan tutumuyla bilinen ve kamuoyu tarafından “troll” olarak tanımlanan eski Yeni Şafak çalışanı Taha Hüseyin Karagöz’ü ağırlamış, söz konusu ziyaret tepki çekmişti. Özel konuya ilişkin açıklama yaptı.

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel,  AKP’ye yakınlığıyla bilinen ‘troll’ Taha Hüseyin Karagöz’le bir araya geldi.

 

Görüşme, Karagöz tarafından kamuoyuna duyuruldu.

 

 

X hesabından paylaşım yapan Karagöz, “Ankara’daki son durağım CHP lideri Sayın Özgür Özel oldu. Yine kibar ve samimi bir ev sahibiydi. Siyasette ortamı yumuşatacak adımların yenilerini planlıyor. Sadece görüşmek bağlamında değil, sahiplenmeyi de katıyor. Türk politikası adına umut verici gelişmeler doğrusu” ifadelerini kullandı.

 

 

ÖZGÜR ÖZEL’DEN O FOTOĞRAFA İLİŞKİN AÇIKLAMA

 

 

Eleştirilerin ardından CHP lideri Özel’den söz konusu fotoğrafa dair bir açıklama geldi.

Halk TV’den İsmail Küçükkaya’ya konuşan Özel, “Geçmişte televizyon programlarına katıldığım birisi. Dün de Ankara’da birçok siyasiye uğramış. Bana da Meclis’te uğradı. Nikah davetiyesi verdi. Meclis’te kapının önünde biz seni içeri almayız diyecek halimiz yok. Bu yerel seçim döneminde pek çok CHP’li belediye başkanını da yayınlarına aldı” dedi.