CHP’li Subaşı mazbatasını aldı

CHP’li Subaşı mazbatasını aldı
4 Nisan 2024 04:00

Game of Thrones dizisinde yer alan Daenerys Targaryen (Khaleesi) karakterine benzetilen Melek Mızrak Subaşı 31 Mart Mahalli İdareler Yerel seçimlerinde Bilecik Belediye Başkanı seçildi. Subaşı mazbatasını aldı.

 

 

Yaptığı konuşmasında geçmiş dönemde belediye personeli ile güzel işlere imza attıklarını belirten Subaşı, çalışanlar ile kıvanç duyduğunu aktardı.

 

 

“GÜZEL İŞLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

 

 

Belediye bahçesinde konuşma yapan Başkan Subaşı şöyle konuştu:

*Sadece yetmiş beş gündür bir ara vermiştik, tekrar bir aradayız. Güveniniz için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum tüm halkıma, sizlere mazbatamızı aldık. Büyük bir onurla, gururla seçim atmosferini yaşadık, atlattık.

*Emeği geçen örgütümün her bir parçasına, sizlere, sevgili vatandaşlarıma oy veren, vermeyen herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Önümüzdeki beş yıl boyunca çok başarılı işlere imza atacağımızdan hiçbir şüphe yok. Bizler yeni gelmedik, geri geldik. Kıymetli arkadaşlarım inanılmaz baskı altındayım.

*İşin özü bizler zaten beş yıl boyunca birlikte çalıştık. Son bir buçuk yılda da birlikte benim başkan vekilliği dönemimde çalıştık. Pek çok arkadaşımla güzel işler başardık, yine güzel işler yapmaya devam edeceğiz.

*İlimizi güzelliklere götürmeye devam edeceğiz. Ben her yerde belediye çalışanlarımla kıvanıyorum. Atölyemde,. Park bahçelerimde, Temizlik işlerinde kıvanıyorum. Böyle olmaya devam edecek.