Wacaco Manuel Espresso Makinesi Nedir?

Wacaco Manuel Espresso Makinesi Nedir?
15 Mart 2021 14:46

Kahve keyfini hayatının vazgeçilmez bir parçası haline getirmiş kişiler için bu zevkten mahrum kalmak pek hoşnut bir durum olmasa gerek! Yaşamımızı sürdürürken bazı şartlar ve koşullar ise kahve içebilmemizin çok mümkün olmamasına neden olabilir. Yoğun çalışma koşulları, elektriğin olmaması, yolculuklar, tatiller ve kamplar vb nedenlerle canımız istese bile kahve içecek teknik ekipmanlara sahip olamayabiliriz.

 

 

Wacaco Manuel Espresso Makinesi işte tam da bu noktada olmazları oldurmak için bizlerle beraber diyebiliriz.

Wacaco ürettiği manuel espresso makinesi ile elektrik olmadan kolayca kahve yapabilmemize olanak tanırken, minik boyutları ile taşınabilmesi oldukça kolay portatif bir kahve makinası geliştirmeyi hedeflemiştir.

Bu makina sayesinde çok kısa süre içerisinde makinanın boyutuna göre büyük işler başardığını öne sürebileceğimiz lezzetli kahveler elde etmeniz mümkün. Özellikle yoğun çalışma temposunda ofisinizde tercih edeceğiniz Wacaco Manuel Espresso Makinesi ile işlerinizi keyifli hale getirmeye olanak sağlayabilirsiniz!

Üstelik makinaya ek olarak alacağınız ekipmanlarınız ile espressodan farklı kahvelerde hazırlamanız Wacaco tarafından düşünülmüş.

Gittiğiniz bir kamp alanında cep telefonunuzu bile şarj edemezken elektriğe ihtiyaç olmadan bu makina ile kahve yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile yapacağınız keyifli sohbetlerinizi kahveleriniz ile kısa bir süre içerisinde taçlandırabilirsiniz.

Çantanıza, bavulunuza ve arabanıza rahatlıkla sığdırabilir gerekli olduğunda profesyoneller gibi kahvenizi Wacaco Manuel Espresso Makinesi ile sunabilirsiniz.

 

Sizde bu aya özel indirimli fiyatlardan yararlanmak için Escobarista’yı ziyaret edebilirsiniz.

 

Wacaco Manuel Espresso Makinesi Nasıl Çalışır?

Farklı kahve çeşitlerinin farklı demleme stilleri olsa da espressonun ince çekilmiş bir kahve olduğunu ve basınçlı suyun sıkıştırılmış kahve arasından 8-9 dakika içerisinde hızlıca geçmesi ile hazırlandığını biliyoruz.

Espresso makinalarının büyüklüğü ve genişliğinden dolayı genellikle işletmeler tarafından tercih edilmesi sizin canınız istediğinde espresso yapamayacağınız anlamına gelmez.

Wacaco Manuel Espresso Makinası ile elektrik olmayan ortamlarda, ofis ve çalışma alanlarınızda, yolda ve ya tatilde espresso keyfine varabilmeniz mümkün. Wacaco Manuel Espresso Makinasının küçük boyutları ve elinize göre tasarlanmış yapısı size kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Peki Wacaco Manuel Espresso Makinası ile nasıl espresso yapabiliriz?  Wacaco Manuel Espresso Makinası ile espresso yapabilmeniz için öncelikle ince çekilmiş espresso kahvenizi makinanın haznesine koymanız ve kahve ölçeğinizin arkası ile düzleştirmeniz gerekmektedir

Ardından makinanızın su haznesine gerekli miktarda su eklemeli ve makinayı kapatmalısınız. Makinanın üzerinde bulunan butonu elleriniz ile tutarak 7-8  kez pompalamanız gerekmekte.

İşte bu kadar, kahveniz hazır!

 

Aklınıza takılan herhangi bir soru ve güncel fiyatlar için bizlerle her zaman iletişime geçebilirsiniz.