Lokmacı

Lokmacı
13 Ağustos 2021 20:08

Lokma, Türk mutfağının vazgeçilmez geleneksel lezzetlerinden biridir. Çok eski bir geçmişe sahip olması ve günümüze kadar eşsiz lezzeti sayesinde taşınmayı başarması nedeniyle bugün uzman Lokma Firmaları tarafından dökülmekte ve istenen her yerde kişilere servis edilmektedir. Usta eller tarafından dökülen lokma oldukça hafiftir ve tadan kişilerde şişkinlik veya hazımsızlık gibi olumsuzluk teşkil etmemektedir. Amatör kuruluşlar veya daha uygun maliyete lokma dökmek isteyen firmalar kalitesiz malzeme tercih ettikleri gibi kalmış yağ ve şerbet kullanmaları sonucunda da ortaya hem lezzetsiz hem de sağlıksız bir tatlı çıkmaktadır. Bu doğrultuda adı genelde Hayır Lokması olarak da anıldığından ötürü niyetinizin hayırlara vesilesi için profesyonel lokma firmalarından yardım almanızı önermekteyiz. Bizler lokma sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak son sistem ekipmanlar, geniş araç filosu, profesyonel lokma ustaları ve dev personel kadrosuna sahibiz. Bu sayede siz değerli hayırseverlere üstün kalitede hizmet vermekte ve memnuniyet elde etmekteyiz.

 

 

Firmamızla iletişim geçerek istediğiniz lokasyonlarda adınıza lokma döktürtebilir, tanımadığınız sayısız insanın hayır duasını alabilirsiniz. Mesela iş yerinde terfi almak istiyorsanız Lokmacı Kiralama hizmetinden yararlanabilir ve pek çok insandan aldığınız dua sayesinde kariyerinizde belki de iyi bir noktaya gelebilirsiniz. Bununla birlikte hiçbir sebep yokken sadece hayrına da lokma dağıtabilir, insanların sizin sayesinde hem sosyalleşmesini hem de ağızlarının tatlanmasını sağlayarak hayırlı bir işe imza atabilirsiniz. Bununla birlikte sünnet, mevlit gibi her çeşit organizasyonlarınızda Lokma Arabası kiralayarak misafirlerinize nostalji yaşatabilir, sunduğunuz lezzetli ikramlar sayesinde uzun süre adınızdan söz ettirebilirsiniz. Lokma araçlarımız özel şekilde dizayn edilmiştir ve lokmalar el değmeden son sistem hamur makinelerinde hazır hale getirildikten sonra sürekli yenilenen yağda kızartılarak şerbetlenmekte ve tek kişilik porsiyonlar halinde kişilere verilmektedir.

 

 

Hijyenin üst sınırlarda tutulduğu Lokma hizmetimizde personellerimiz özel kıyafet eşliğinde hizmet etmektedir. Kısacası her açıdan üst düzey kalitede hizmet verdiğimiz sahip olduğumuz güçlü referanslarla da bellidir. ancak yine de sizler hizmet kalitemizi görmek isterseniz, www.lokmaci.com site adresine giriş yapabilir, tarafınıza sunduğumuz ayrıcalıklı hizmeti detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Lokma siparişlerinizi sitemiz üzerinden verebilir, iletişim bilgilerinizi sipariş formu üzerine yazarak sizleri aramamızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca yine web sitemiz üzerinden sertifikalarımıza göz atabilir, lokma dışında sunduğumuz menüleri inceleyebilirsiniz. Takdir edersiniz ki, mevlit, söz, nişan gibi geniş çaplı toplantılarınızda konuklarınıza ikramlık hazırlamak ciddi ölçüde sıkıntılı bir süreçtir. İşte bu sürece hiç girmeden sizler sadece konuklarınızla ilgilenin diye bizler pide + ayran + lokma, tavuklu pilav + ayran + lokma gibi çeşitli menüleri sizlere sunuyoruz. Bundan ötürü sebepli ya da sebepsiz Lokmacı kiralamak isterseniz, firmamızın sizler için biçilmiş kaftan olacağını belirterek, en iyi kaliteyi en uygun koşullarda istediğiniz adrese getireceğimizden bizlerle irtibat kurmanızı tavsiye ederiz.