CHP İzmir Büyükşehir adayı Cemil Tugay: İzmir kırsalını birlikte kalkındıracağız

CHP İzmir Büyükşehir adayı Cemil Tugay: İzmir kırsalını birlikte kalkındıracağız
27 Mart 2024 10:56

Cemil Tugay, Kiraz’ın köylerine yaptığı ziyarette, “İzmir’in kırsal bölgeleri bizim için son derece önemli. Seçimden sonra gelip taleplerinizi dinleyeceğim, buraları birlikte kalkındıracağız” dedi.
CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay, Kiraz’ın köylerini ziyaret etti. CHP Kiraz Belediye Başkan Adayı Nasuh Coşkun ve CHP Kiraz İlçe Başkanı Yücel Çetinkaya’nın da katıldığı programda Başkan Tugay, “Yıllardır CHP’liyim ama bir rozetim yok” diyen bir yurttaşa altı oklu rozeti taktı. Karaburç, Suludere, Ceritler ve Çayağzı köylerinde yoğun ilgiyle karşılanan Cemil Tugay, kırsal bölgeleri kalkındıracak hamlelerini anlattı.

 

 

Köyde yurttaşların sattığı ürünlerden de alan CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay, yurttaşların Aziz Kocaoğlu zamanında yapılan hizmeti artık bulamadıklarını söylemesi üzerine,
“İzmir’in kırsal bölgeleri bizim için son derece önemli. Tarımı, hayvancılığı, çiftçisi ve köylüsü ile siz isteyeceksiniz, biz yapacağız. Köylü ve çiftçi kalkınacak ki ülke ekonomisine can suyu kazandırsın. Gelecekte yaşanacak gıda krizini, sizlerin bu bereketli topraklarda yapacağınız üretimle aşacağız. O nedenle biz size destek olacağız. Siz de alın terinizle, toprağın bereketini kentimize taşıyacaksınız. Seçimden sonra buraya sık sık gelip hepinizin taleplerini dinleyeceğim, buraları birlikte kalkındıracağız” dedi.