CHP İstanbul’da sandık görevlisi eğitimleri devam ediyor

CHP İstanbul’da sandık görevlisi eğitimleri devam ediyor
25 Mart 2024 09:25

CHP İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, İstanbul genelinde devam eden sandık görevlisi eğitimlerine dikkat çekti. Çelik, 2. Bölge’deki tekrar eğitimlerine katılım göstererek, tüm görevli ve gönüllülere teşekkür etti.

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul İl Başkanı Özgür Çelik, İstanbul’un dört bir yanında sürdürülen sandık görevlisi eğitimlerine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Çelik, seçim süreçlerinin demokratik işleyişi için kritik öneme sahip olan sandık görevlilerinin eğitimlerine devam edildiğini vurguladı.

Bugün gerçekleştirilen 2. Bölge Sandık Görevlileri tekrar eğitimine katılan Çelik, burada görev alacak olan tüm gönüllü ve görevlilere teşekkürlerini iletti. Demokrasi adına verdikleri eşsiz emek ve önemi vurgulayan Çelik, “İstanbul’un dört bir yanında Sandık Görevlisi Eğitimlerimiz tam yol ileri devam ediyor. Bugün 2. Bölge Sandık Görevlilerimizin tekrar eden eğitimlerine misafir oldum. Bir kez daha tüm görevli ve gönüllülerimize, demokrasiyle verdikleri bu eşsiz emek ve önem için İstanbullular adına teşekkür ederim” dedi.