Meclis pandemi timi kuruluyor!

Meclis pandemi timi kuruluyor!
24 Haziran 2020 21:45

Meclis’te koronavirüse yakalanan ve tedavi altına alınan personelin toplam sayısı 19’a çıktı. En son TBMM Basın Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nda görevli, Basın Bürosu Şefi M.K ve CHP Grubunun bulunduğu kattaki çay ocağı görevlisinin koronavirüse yakalandığı açıklandı.

 

 

Meclis’te koronavirüs testi pozitif çıkan personelin toplam sayısı 19’a yükseldi. En son TBMM Basın Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı’nda görevli, Basın Bürosu Şefi M.K’da da koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Parlamento Muhabirleri Derneği (PMD) Başkanı Göksel Bozkurt, gazetecilere M.K. ile teması olanları test yaptırmaları için çağrıda bulundu.

Meclis’te basın toplantısı düzenleyen CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, parti grubunun bulunduğu kattaki çay ocağı personelinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayarak, “Bizim kattaki çay ocağı da kapandı, inşallah bunları aşacağız” dedi.

 

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Meclis Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu imzasıyla yayınlanan genelgede 100. Yıl Bahçe Lokantası ve üyeler lokantası hariç tüm lokantaların kapatılmasına, zorunlu haller dışında personelin görev yerinden ayrılmamasına karar verildi.

0f972f56-73a4-4059-ac0b-8079dc2ced46

 

Yorumlar

Yorumlar