İş aramanın net adresi

İş aramanın net adresi
29 Kasım 2017 17:10

Günümüz sosyal yapısı içerisinde türlü gelişme ve değişimlere şahit olmaktayız.

 

 

 

Meslek hayatlarımız da bu durumdan oldukça fazla etkilenmektedir. Artık iş ve meslek bulmak, teknolojik gelişim ve değişimlerle birlikte online mecralara taşınmıştır. Bu mecraların önde gelenleri arasında yer alan İşbul.net günden güne prestijine değer katmaktadır.  İşbul.net, iş arayan ve işvereni en kolay yoldan buluşturma mottosuyla yola çıkmıştır. İş dünyasının önde gelen firmalarını misafir edip, kendilerine uygun kalifiye elemanları kolayca bulmalarına ön ayak olmaktadır.

 

İş arayan için; farklı farklı sektörlerde,  farklı il ve ilçelerde çeşitli pozisyonlarda geniş bir ilan ağına sahiptir. Hem iş arayan hem işveren için kolay kullanımlı sitesi ile göz doldurmaktadır. Ayrıca mobil uygulamasının diğer rakiplerine göre daha anlaşılır, pratik ve hızlı oluşu kullanıcıların yüzünü güldürmektedir. İşbul.net sadece belli bir bölgeye değil tüm Türkiye’ye yayılan ilanları ile hizmetlerini geniş bir ortama aktarmaktadır. Büyük şehirlerimizde İstanbul iş ilanları her türden ilana ve elemana sahip olup geniş bir yelpazede öne çıkmaktadır. İstanbul İş İlanları arasında öne çıkan semtler Şişli ve Kadıköy olarak göze çarpmaktadır.

2

Şişli iş ilanları arasında önde gelen pozisyonlar; sekreter, muhasebe sorumlusu, editör, yönetici asistanı, bölge satış sorumlusu, halkla ilişkiler sorumlusu gibi alanlardır. Şişli iş ilanları Şişli’nin İstanbul’un merkez ilçelerinden olmasından dolayı alternatifi bol bir alan oluşturmaktadır. İş merkezlerinin bu bölgede yoğunlaşması şehirleşmeyi de o bölgede artırmış, nüfusunda bu bölgelere dağılmasına sebebiyet vermiştir. İstanbul’un bir diğer büyük ilçesi olan Kadıköy de Anadolu yakasının parlayan semtlerindedir. Bu semt şehrin güzelliği, sosyal aktiviteleri ve eğlence sektörleri tiyatro, sinema gibi kültürel aktiviteleri ile göz doldurmaktadır. Kadıköy iş ilanlarının pozisyonlara göre dağılımı; satış danışmanı, tiyatro oyuncusu, mağaza sorumlusu, editör, halkla ilişkiler sorumlusu, branş öğretmenleri, pazarlama yöneticisi, muhasebe sorumlusu, operasyon yetkilisi, eğitim danışmanı gibi alanlardır. Kadıköy iş ilanları hem iş arayanın arzuladığı işe kavuşabilmesine, hem de işverenin istediği elemanı bulmasına olanak sağlar.

 

Türkiye gelişen ekonomisi, sanayisi ile kültürel ve sosyal açıdan hayli renkli bir ortama sahiptir. Bu çeşitlilik iş sektörlerine de etki ederek mesleki açıdan farklı ana dallar oluşturur. Eski dönemlere oranla iş aramak günümüz koşullarında hayli kolay bir hal almıştır. İş arayanlar sevdikleri işlere İşbul.net ile kolayca ulaşıp hızlı dönüşler almaktadırlar. İşbul.net kullanıcı memnuniyeti açısından en fazla dikkat çeken iş bulma sitesidir. Kullanıcılar genellikle; başvurularının kısa zamanda değerlendirildiğinden ve kolay kullanım ara yüzlü internet sayfasının onlara faydalarından bahsetmektedirler. Site içi daima güncel ve yeni tasarımlarla hem işverene hem iş arayana benzersiz bir rahatlık sunmaktadır. Türkiye’de her meslekten ve her sektörden insanların işsizliğine çare olmaya çalışan yöneticileri, üstlenmiş oldukları bu sorumluluk bilinci ile her geçen gün daha fazla çalışmaktadır. Sizde aradığınız işi ve çalışanı kolayca bulabilmek için İşbul.net’e  üye olabilirsiniz.

 

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar