İnce: Bu iktidardan da bu muhalefetten de millet kurtulacak!

İnce: Bu iktidardan da bu muhalefetten de millet kurtulacak!
25 Ocak 2021 13:40

Memleket Hareketi Lideri Muharrem İnce, “Bin günde Memleket Hareketi” programı kapsamında Nevşehir’de yaptığı açıklamada parti programının yüzde 90’ının bittiğini söyledi. İnce, “81 vilayet bittikten sonra açıklamalarımızı yapacağız. Bu iktidardan da bu muhalefetten de millet kurtulacak” dedi.

 

 

İnce şu ifadelere yer verdi:

 

“Arkadaşlarımla birlikte Avanos’taydık. Üç gün boyunca partimizin tüzüğünü hazırladık. Programın da yüzde 90’ı bitti. Yakında partimizin tüzüğünü, programını, logosunu hepsini açıklayacağız. Şu an 49. şehir Nevşehir’deyiz. Buradan Kırşehir’e geçeceğiz. 81 vilayeti tamamladıktan sonra açıklamalarımızı yapacağız. Bu iktidardan da bu muhalefetten de millet kurtulacak. Çünkü ikisi de birbirinden memnun. Muhalefet ne diyor? Saray’dan para alıp parti kuranlar var diyor. Saray ne diyor? Yerli ve milli muhalefeti biz kuracağız diyor. Her ikisi de birbirine pas atıyor. Millete umut olacak oluşumların önünü kesmek istiyor. Muhalefet muhalefetliğinden iktidar iktidarlığından razı.”

 

 


İnce’den EYT’li vatandaşa: İktidar olduğumuzda çözeceğiz

Memleket Hareketi Lideri Muharrem İnce, Nevşehir’de emeklilikte yaşa takıldığını söyleyen bir vatandaşla sohbet etti. İnce, “Evet sizin büyük bir sorununuz var biliyorum. Allah’ın izni, milletin isteğiyle iktidar olduğumuzda çözeceğiz” dedi.

“Bin günde Memleket Hareketi” programı kapsamında Nevşehir’de esnafları ziyaret eden İnce’ye “parti kur” denildi.


Halktan İnce’ye: Parti kur

“Bin günde Memleket Hareketi” programı kapsamında Nevşehir’de esnafları ziyaret eden İnce vatandaşlarla sohbet etti. İnce’ye “parti kur, yeni bir yola ihtiyaç var” denildi.

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8

 
İnce: İktidardan da muhalefetten de memnun değiliz, 50+1 alacağız

 

 

Memleket Hareketi Lideri Muharrem İnce, “Bin günde Memleket Hareketi” programı kapsamında Kırşehir’de gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir gazetecinin “partiden ayrılmanızı istemeyen vatandaşlar var” sorusu üzerine şu yanıtı verdi:

 

 

“Onları da seviyor, onları da kucaklıyorum. Ama düşünemedikleri yer şurası. Basketbolun kurallarıyla futbol oynanmaz. Parlementer sistemde bölünme olur ama bu sistemde bölünme olmaz. Bizim cumhur ittifakına katılacak halimiz yok. Biz bu iktidardan da bu muhalefetten de memnun değiliz. Biz Memleket Hareketi olarak partileştiğimizde 50+1 alacağız. Tek başımıza da iktidar olacağız.”
 

1 2 3 4

“Sosyal demokratları sen kurtaracaksın”

“Bin günde Memleket Hareketi” programı kapsamında Kırşehir’de esnafların sorunlarını dinleyen İnce’nin yanına gelen bir vatandaş, “Seni çok seviyorum. Sosyal demokratları sen kurtaracaksın” dedi.


İnce, İnci ile de fotoğraf çektirdi

Kırşehir’de temaslarını sürdüren Memleket Hareketi Lideri Muharrem İnce, bebek arabasıyla Kırşehir’in bir caddesinde yürüyen annenin fotoğraf çektirme isteğini geri çevirmedi. Bebeğin adının İnci olduğunu öğrenen Muharrem İnce ve Memleket Hareketi mensupları, bir süre İnci bebek ve annesiyle sohbet etti.

 

Yorumlar

Yorumlar