Cast Ajans Ankara

Cast Ajans Ankara
15 Ağustos 2019 12:38

Cast Ajans, oyuncu adayları ile yapımcıları bir araya getiren aracı kuruluşlardır. Sektöre yeni yüzler kazandırmak amacı ile aracı görev görmektedirler. Aktif ve alanında profesyonel cast ajansları, sektörün daha parlak bir geleceğe sahip olmasını sağlar. Çünkü dizi ve film sektörleri, her zaman aynı çizgide kalmaması gereken, sürekli gelişim göstermesi gereken alanlardır. Bu sayede hedef kitle doyuma ulaşır ve süreklilik kazandırır. Aksi durumda, dizi ve film sektörü ile birlikte modellik ve reklam sektörü de her zaman kendi tekrarlar ve bir süre sonra, izleyiciler için sıkıcı olmaya başlar. Bunun önüne geçmek adına, Cast Ajansları devreye girer. Cast Ajans Ankara da, bu ajanslarda biridir.

 
Güçlü yetenekler ve profesyonel oyuncu adayları yetiştiren Cast Ajans Ankara, Ankara’nın istekli oyuncu adaylarını beklemektedir. Sadece birkaç adımda yapacağınız oyunculuk aday başvurusu ile belki de siz de hayalini kurduğunuz dizinin ya da filmin aday kadrosunda yer alabilir ve bunun ilerisi için bir referans olmasını sağlayabilirsiniz. Ya da, bir film projesi için de ayrıca başvurarak, sinemada izlenen oyuncular arasındaki yerinizi alabilirsiniz.

 

 

Sadece Oyunculuk Değil, Aynı Zamanda Modellik de Yapabilirsiniz

 
Cast Ajans Ankara, sadece dizi ve film sektörü için oyuncu adayları sunmamaktadır. Aynı zamanda, modellik firmaları için de mükemmel profiller sunmaktadır. Herhangi bir defile ya da moda tasarımı için erkek ya da kadın fark etmez, her zaman modellere ihtiyaç vardır. Eğer modellik yeteneğiniz var ise; bu durumda bu alana yönlendirilebilirsiniz.

 

 

Reklam Yüzü Olmaya Ne Dersiniz?

 
Ekran karşısında izlediğiniz bir reklam oyuncusundan daha iyi olduğunuzu düşünmenize rağmen, elinizden bir şey gelmiyorsa, Cast Ajans Ankara ile yeteneğinizi başkalarının da keşfetmesini sağlayabilirsiniz. Bir reklam yüzü olmak Ankara Cast Ajansı ile artık çok daha kolay. Profesyonel iş ortamı ve güven veren iş ahlakı ile siz de Ankara Cast Ajansına başvurabilir ve yeteneklerinizin keşfedilmesi için ilk adımı atabilirsiniz. https://www.castajansankara.com üzerinden bebek, erkek ya da bayan oyuncu başvurularına hemen başvurarak hayalinizdeki oyunculuk ve modellik deneyimini yaşayabilirsiniz.

 

İletişim

 

Adres: Hoşdere caddesi 52/18 – 4. kat Yukarı Ayrancı /ÇANKAYA /ANKARA

İrtibat Numaraları: Sabit tel:0 (312) 468 34 55 (10:00-18:00)

Gsm: 0 533 627 81 98

Çalışma Saatleri: 10:00 – 19:00

Mail: info@castajansankara.com

 

 

 

Yorumlar

Yorumlar