Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar: Eşit yurttaşlık bilinciyle hizmet ediyoruz!

Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar: Eşit yurttaşlık bilinciyle hizmet ediyoruz!
27 Mart 2024 11:10

Yenimahalle Belediyesi iftar programlarına hız kesmeden devam ediyor. Birlik ve beraberlik duygularının ön planda tutulduğu iftar yemeklerinde vatandaşlar bu kez de Batıkent Kapalı Pazaryeri’nde bir araya geldi. Huzur dolu sofralarda oruçlarını açan mahalle sakinlerine seslenen Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, “Ramazan barış ve sevgi ayıdır. Bu mübarek Ramazan Ayı’nda Yenimahalleli vatandaşlarımızı soframızda ağırlamaktan gurur duyuyorum” dedi.

 

 

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğine, CHP Yenimahalle ilçe Başkanı Gökay Yıldırım ilçe yönetimi, Belediye Başkan Vekili Mehmet Kartal, Başkan Yardımcıları Erhan Aras, Yaşar Neslihanoğlu, belediye meclis üyeleri ve mahalleli katıldı.

 

“Eşit yurttaşlık bilinciyle hizmet ediyoruz”

 

İnsanların hoşgörülü olmasının önemine dikkat çeken Başkan Yaşar, “Yenimahalle sınırları içerisinde yer alan mahalleler de kurulan bu sofralar dostluğun, barışın ve kardeşliğin pekişmesine vesile oluyor. Göreve geldiğimiz günden itibaren kimsenin dinine, mezhebine sosyal sınıfına bakmadan herkese eşit yurttaşlık bilinciyle hizmet ettik,etmeye de devam edeceğiz” dedi.

 

Yenimahallelilerden Başkan Yaşar’a teşekkür

 

Kurulan huzur dolu sofralarda birbirleriyle sohbet eden mahalle sakinleri kendilerine sunulan bu imkanı sağladığı ve vatandaşlar arasında birlik ve beraberliğin kurulması konusunda yapmış oldukları hizmetler için Yenimahalle Belediyesi Başkanı Fethi Yaşar’a teşekkür etti.