CHP’li Çerkez’in idaresindeki Çekmeköy’de Togg, şehit ve gazi yakınlarına hizmet verecek

CHP’li Çerkez’in idaresindeki Çekmeköy’de Togg, şehit ve gazi yakınlarına hizmet verecek
15 Nisan 2024 09:51

31 Mart yerel seçimlerinde CHP adayı Orhan Çerkez’in başkan seçildiği İstanbul Çekmeköy’de belediye araç filosunda bulunan Togg marka otomobil, şehit ve gazi yakınlarına hizmet verecek.

 

 

Çekmeköy Belediyesi araç filosunda bulunan 34 CKM 34 plakalı Togg, Çekmeköy’de ikamet eden şehit ve gazi yakınlarının ailelerinin düğün, nişan ve sünnet gibi özel günlerinde, vatan için serdengeçen kahramanların birinci dereceden yakınlarına ücretsiz olarak sunulacak. Sosyal yardım ve sosyal sorumluluk projesi olma özelliği taşıyan bu yeni hizmet, 14-20 Nisan tarihileri arasında, Şehitler Haftası’nda Çekmeköy Belediye Başkanı Orhan Çerkez’in sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımla duyuruldu. Çerkez paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

 

 
“Değerli komşularım, bugün 14 – 20 Nisan Şehitler Haftası. Bu vatan uğruna canını vermiş tüm şehitleri ve gazileri saygıyla, hürmetle anıyorum. Çekmeköy Belediyesi envanterinde bulunan milli otomobil TOGG’u millet uğruna toprağa düşen şehitlerimiz ve gazilerimizin çocuklarının; sünnet, düğünlerinde onlara tahsis edeceğim. Milletin TOGG’unu milletin emrine veriyoruz”