AFORİZMA

aforizma
aforizma
aforizma
aforizma
aforizma
aforizma
aforizma
aforizma
Aforizma
Aforizma
Aforizma
Aforizma
Aforizma
AFORİZMA
Aforizma

CHP'li Bulut: Vatandaş ve esnaf bankalara çalışıyor!

Aforizma

Kemal Kılıçdaroğlu: Bu kadar lağım kokusu dünyaya yayılmışken neden kimse konuşmuyor?

aforizma

Akif KÖKÇE: “Ne mutlu evet diyene” diyorlar… “Yeni Türkiye” dediklerinin sloganı bile “Eski Türkiye’den” çalıntı…

aforizma

Akif KÖKÇE: Bahçeli “Erdoğan’ın tek adamlığını” bu kadar çok güveniyorsaneden cumhurbaşkanı seçiminde Erdoğan’ı değil de Ekmeleddin İhsanoğlu’nu destekledi?

aforizma

Akif KÖKÇE: Başbakan Binali Yıldırım “Parlamenter sistem 1923’ten bu tarafa bir bakın, sürekli problem” dedi.Hani rejimle, cumhuriyetle ilgili sorunları yoktu?

aforizma

Akif KÖKÇE: İktidar CHP ve HDP’den oy istediğine göre AKP ve MHP’den gelen oylar referandumu geçirmeye yetmiyor!

aforizma

Akif KÖKÇE: “HAYIR diyen FETÖ’cüdür” deniyor. Külliyen yalan! FETÖ’cü vekiller Hayır” demiş olsa şimdi referandum yapılmıyor olacaktı.

aforizma

Akif KÖKÇE: “FETO’ya karşı operasyon yapıyor” görünüp ülkenin laik yurtsever aydınlarına operasyon yapmak, FETO darbesini sürdürmek demektir.

aforizma

Akif KÖKÇE: Trump ABD’de göçmen istemiyorsa kendisi de dahil tüm göçmenler geldikleri yeri geri dönsün ülke Kızılderililere kalsın!

aforizma

Akif KÖKÇE: Yalakalığın prim yaptığı bir ülkede “Ben yalakayım, sen de yalaka mısın?” kampanyaları cesaret değil, yalakalık göstergesidir!

aforizma

Akif KÖKÇE: İnönü’nün adı ders kitaplarından çıkarılıyor! II. Dünya Savaşı’ndan Türkiye’yi tek bir şehit vermeden çıkardığı için cezalandırılıyor olmalı..

aforizma

Akif KÖKÇE: Her şey tersine döndü! Meclis’teki oylama gibi gizli olması gerekenler açık, iktidarın harcamaları gibi açık olması gerekenler gizli…

aforizma

Akif KÖKÇE: Çok çocukludan çok vergi alınacakmış! Ne olacak şimdi?Millet gidip fazla çocuklarını“En az 3 çocuk yapın” diyen partiye iade mi edecek?

aforizma

Akif KÖKÇE:  Meclis’te ‘Köpek giremez’ yazısı açan hanım milletvekilleri umarız bir gün arama kurtarma için bu hayvanlara muhtaç durumuna düşmez!

aforizma

Akif KÖKÇE: “Milli uçak yapıyoruz, milli otomobil yapıyoruz”diyen iktidar önce yurt yapsa da çocuklar tarikatların uydurma yurtlarında yanmasa!

aforizma

Akif KÖKÇE: Şöyle bir ülke düşünebiliyor musunuz?Tarikat cematler yerineonların “tecavüz, hırsızlık, cinayet”vb. suçları yasaklanıyor!

aforizma

Akif KÖKÇE: Tecavüzcülere af yasasını Erdoğan da karşı çıktı!Adalet Bakanı’nın “küçüğün rızası varsa” dediği yasağa büyüklerin bile rızası yok!

aforizma

Akif KÖKÇE: “Bu kadar sığır nasıl bir araya nasıl geldi?” diye soruyorlardı...Meğer Türkiye sığır ithalatında Avrupa’da birinci, dünyada ikinci olmuş!

aforizma

Akif KÖKÇE: “Ülkede hiç mi iyi bir şey olmuyor”diye bizlere sitem eden yandaş medya nedense Fazıl Say’ın aldığı “Beethoven Akademi Ödülü” nü de görmezden geldi!

aforizma

Akif KÖKÇE: “Rumlar Ada’nın tüm egemenliğini ele geçirecekleri anlaşma olmadığı takdirde katiyen bir anlaşmaya imza atmazlar.”

aforizma

Akif KÖKÇE: “Başkanlığı, yetkilerin tek elde toplanması için istiyoruz” diyenler Sezer döneminde “Cumhurbaşka-nının yetkileri çok” diye şikayet ediyordu.

aforizma

Akif KÖKÇE: Artık “şehitler” yerine özellikle “15 Temmuz Şehitleri” deniyor! Yazık! Bölünme sırası sonunda şehitlere kadar geldi!

aforizma

Akif KÖKÇE: Elektrik parasını ödemediğimiz için İran elektriği kesmiş. Güneydoğu’da elektrik parası ödememe alışkanlığı devlete de geçti...

aforizma

Akif KÖKÇE:  Karikatürist Musa Kart,yazar Kadri Gürsel ve arkadaşları tutuklu yargılanıyor...Artık kaçma şüphesi olanlar değil, yazıp çizme şüphesi olanlar tutuklu yargılanıyor.

aforizma

Akif KÖKÇE: İktidar kimseyi “FETÖ’yü desteklemek” ile suçlamasın! Suçlananların verdiği desteğin toplamı olsa olsa kendilerinin verdiklerinin kırıntısı olur…

aforizma

Akif KÖKÇE: Cumhuriyet gazetesi için “Yargılamanın sonucunu bekleyelim” diyen iktidar nedense Reza Zarrabiçin “Davanın sonucunu bekleyelim” diyemiyor...

aforizma

Akif KÖKÇE: Adil Öksüz’ün başına 4 milyon ödül konmuş! Bu para bizden değil, kendisinin gözaltında serbest bırakıp işini yapmayan istihbarat, yargı ve emniyet yetkililerinden tahsil edilmeli!

aforizma

Akif KÖKÇE: Adalet Bakanı Bozdağ Feto’nun iadesi için ABD’ye gitti. Aman dikkat! Eski alışkanlıkla Pensilvanya’ya ziyarete gidilmesin!

aforizma

Akif KÖKÇE: Bilim insanları İstanbul depremi için uyarıda bulunuyor! Yöneticiler de boş durmuyor! Onlar da arama kurtarma yapan AKUT’u kapatıyor!

aforizma

Akif KÖKÇE: İktidar proje okullara TOMA ve polis gönderiyor! Ne günlere kaldık, okullarda öğretmen yok, polis var…

aforizma

Akif KÖKÇE: Gıda fiyatları “3. köprü nedeniyle” zamlandı! Geçmediğimiz köprüler için geçiş ücreti ödüyoruz yetmiyor zamlı ürünler alıyoruz…

aforizma

Akif KÖKÇE: Musul’da ABD, Irak, İran dahil 62 ülke var: Türkiye yok! Alıştık artık! Türkiye akla sadece “mültecileri alacak ülke arandığında” geliyor!

aforizma

Akif KÖKÇE: Başkanlık referandumu yapılacak olursa CHP’nin kullanacağı slogan bizden: “Türkiye 1’den büyüktür...”

aforizma

Akif KÖKÇE: Dünyanın her yerinde iktidar partisinin yandaşlara verdiklerinin bir karşılığı vardır! Soru: AKP, Cemaat’e verdiklerinin karşılığı nedir?

aforizma

Akif KÖKÇE: Eski AKP’li vekil:“Askerin görevi ölmek, bunun için maaş alıyorlar” diyor. Kendisi Allah’ın sevgili kulu, yaşamak için maaş alıyor...

aforizma

Akif KÖKÇE: Bilal Erdoğan’ın şikâyeti üzerine Kılıçdaroğlu hakkında 2 yıl 8 aya kadar hapis istemiyle iddianame hazırlanmış… Köprü geçildi! “Yenikapı ruhu” yerini Silivri ruhuna bıraktı!

aforizma

Akif KÖKÇE: Paralı yandaş “alkollü olarak polis şehit etse” bile serbest bırakılırken baklava çalan çocuklar 9 yıl hapis yatar! Burası Yeni Türkiye abicim...

aforizma

Akif KÖKÇE: Merak bu ya... 2014 yılından önce Feto yandaşı olup, 2014’ten sonra Feto karşıtı olanlar… dönek tanımına giriyor mu?

aforizma

Akif KÖKÇE: İktidar “Cemaat bizi kandırdı” diyor! Özetle Cemaat’in kandırdıklarının bir kısmı cezaevinde, bir kısmı iktidarda…

aforizma

Akif KÖKÇE: RTE “Benim her muhtarım bir dünya lideri seviyesinde bilgiye, yeteneğe sahip” diyor. Eğer doğruysa bu durum dünya liderlerinin ayıbıdır!

aforizma

Akif KÖKÇE: 15 Temmuz resmi tatil olacakmış! İyi de bastırılan ilk darbe girişimi bu değil ki; 22 Şubat 1962, 20 Mayıs 1963, 9 Mart 1971 darbe girişimleri de bastırılmıştı…

aforizma

Akif KÖKÇE: Toplumun huzurunu bozan bar, pavyon, gazinolar kapatılıyormuş. İyi de! Toplu tecavüzlerin yaşandığı tarikat yurtları topluma huzur mu katıyor?

aforizma

Akif KÖKÇE: Erdoğan’ın Lozan’ı bir övüp, bir yermesi “okuduğu demeçleri yazan danışmanlar arasındaki” derin görüş ayrılıkları olabilir mi?

aforizma

Akif KÖKÇE: Diyanet İşleri Başkanlığı, tarikat ve cemaatler buluşması düzenliyor! Yeni bir koalisyon ortağı arayışı mı var acaba?

aforizma

Akif KÖKÇE: Yedek milletvekilli sistemi gelecekmiş! Aman dikkat, bu iş futbola benzemez! Yedekler “milletvekillerine tanınan ayrıcalıklardan” yararlanmak için akla hayale gelmedik yollara başvurur!

aforizma

Akif KÖKÇE: TSK, Sayıştay, TCDD, DHM, Polis Akademisi, MEB, Adalet Bakanlığı vb. kurumlara KPSS’siz memur alınmasıyla tarikat ve cemaatler artık soru çalma, müritler de kopya çekme zorunda kalmayacak.

aforizma

Akif KÖKÇE: Tarık Akan’ın son yolculuğu gösterdi ki;beleş ulaşım ve beleş yemek olmadan da yüz binlerce kişi alanlara geliyormuş.

aforizma

Akif KÖKÇE: Türbanla sorunlar çözülseydi Cemaat’in türbanlı ablaları bugün “terör örgütü üyesi” değil, “türbanlı bacı” olarak anılıyor olurdu!

aforizma

Akif KÖKÇE: AKP, seçmeni yıllarca “koalisyon hükümeti olmasın” diye korkutmuştu. Feto’ya verilenlere bakılırsa yıllardır AKP-FETÖ koalisyonuyla yönetiliyormuşuz.

aforizma

Akif KÖKÇE: Türban yetmez! Sakal, sarık, cüppe de serbest olsun! Kim polis, kim IŞİD belli olmasın!

aforizma

Akif KÖKÇE: Anıtkabir’de iktidarın katıldığı törene gelen komutanların üstü aranmış... Vatanı emanet ettiği komutanlara şahsen güvenmemek de bu iktidara mahsus bir özellik olsa gerek!

Sonraki Sayfa »