Salıcı’ya yerel seçim toplantısında gösterilen tepkinin nedeni arkadaş kıyağı mı?

Salıcı’ya yerel seçim toplantısında gösterilen tepkinin nedeni arkadaş kıyağı mı?
31 Ekim 2018 13:30

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’nın imzasıyla İstanbul’daki 39 ilçeye geniş katılımlı bir program yapılacağı genelgesi gönderildi.

 

 

 

Ercan Öztürk’ün haberine göre Maltepe’de geçen cumartesi yapılan toplantıya PM Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri, Kurultay Delegeleri, İstanbul Milletvekilleri, İl Disiplin Kurulu Başkanları, İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanları, Gençlik Kolları Başkanları ve önceki dönem yöneticileri davet edildi.

 

KADIKÖY’E ARKADAŞ KIYAĞI

 

Toplantıda akıllarda kalan bir diğer olay da Salıcı’ya gösterilen tepkiler oldu. Kadıköy’de herkes “Aday ön seçimle belirlensin” şeklinde bir tavır alırken Salıcı’nın buraya kendi arkadaşını aday yaptıracağı konuşuluyor. İl başkanlığı döneminde yardımcısı olan Şerdil Dara’nın Kadıköy için pazarlanmasına tepkiler yükseldi. Salıcı’nın her programında yanında olan Dara’nın yakınlarına, “Kadıköy’ün adayı benim” şeklinde konuşması tepkileri arttıran en büyük neden oldu. Tepkiler üzerine Salıcı salondan ayrılmak zorunda kaldı.

kadi

 

 

Yorumlar

Yorumlar