Osmaneli’nde TBMM Başkanvekili Tüzün’e büyük ilgi!

Osmaneli’nde TBMM Başkanvekili Tüzün’e büyük ilgi!
9 Haziran 2018 11:05

Seçim kampanyasını Osmaneli’de sürdüren TBMM Başkanvekili ve Bilecik Milletvekili adayı Yaşar Tüzün, pazar yerini dolaştı, esnafı ziyaret etti.

 

 

TBMM Başkanvekili Yaşar Tüzün, 2’inci sıra milletvekili adayı Faik Akarkarasu, CHP İl Başkanı Metin Yaşar ve çok sayıda partili ile birlikte Osmaneli’ne çıkartma yaptı. Osmaneli’de Pazar yerini dolaşarak pazarcılar ve vatandaşlarla sohbet eden, esnafı ziyaret eden Tüzün, “Osmaneli de Tamam diyor. Bütün Türkiye gibi Osmaneli de sabırsızlıkla 24 Haziran’ı bekliyor” dedi.

 

 

Aynı zamanda Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyasını organize eden Tüzün, seçim çalışmalarını Osmaneli’nde sürdürdü. CHP Osmaneli İlçe Başkanı Faik Üstün, kadın kolları ve gençlik kolları üyeleri ile birlikte pazar yerinde hem alışveriş yapanlarla hem pazarcı esnafıyla sohbet etti.

 

 

Tüzün daha sonra esnaf ziyaretlerinde bulundu. Vatandaşlarla tek tek tokalaşan, gelen fotoğraf çektirme isteklerini geri çevirmeyen Tüzün, yaptığı değerlendirmede, “Esnafımız da memnun değil, vatandaşımız da. Üretici ürününün para etmediğinden, alın terinin karşılığını alamamaktan şikayetçi. Vatandaşımız da pahalılıktan. Çünkü vatandaşın geliri artmadı, alım gücü düştü. Kısacası alan da memnun değil. Bu durumun değişmesi için Osmaneli de Tamam diyor. Bütün Türkiye gibi Osmaneli de sabırsızlıkla 24 Haziran’ı bekliyor” diye konuştu.

 

 

1

2

3

Yorumlar

Yorumlar