AKP’li Bafra Belediyesinde kapıyı açmayan şoför işten atıldı

AKP’li Bafra Belediyesinde kapıyı açmayan şoför işten atıldı
8 Aralık 2019 20:41

Güngören Belediyesi’nde yaşanan ceza skandalının bir benzeri de Samsun’un Bafra ilçesinde yaşandı. AK Partili Bafra Belediyesi Başkan Yardımcısının, şoförünü kapısını açmadığı gerekçesiyle işten attığı öne sürüldü.

 

 

Güngören Belediyesi’ndeki bir görevliye verilen ceza tartışılmaya devam ederken, benzer bir haber de Bafra Belediyesi’nden geldi.

AK Partili Bafra Belediyesi Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar’ın şoförü olarak görev yapan Salih Küçük, başkan yardımcısının kapısını açmadığı gerekçesiyle görevden alındığını, eski çalıştığı yer olan zabıtaya geri gönderildiğini iddia etti.

Güngören Belediyesi’nin Başkan Yardımcısı Veysel İpekçi, “kendisini görüp ayağa kalkmadı” diye belediyede çalışan bir şoföre “tuvalet önünde oturma” cezası vermişti. Olayın duyulmasının ardından gelen tepkiler büyüyünce İpekçi istifa etmişti.
SKANDALI YİNE AK PARTİ’YE YAKIN İSİM PAYLAŞTI

 

Güngören Belediyesi’ndenki görevliye verilen cezayı AK Partili Mehmet Metiner paylaşmıştı. Bu kez de AK Partiye yakınlığı ile bilinen Ersoy Dede söz konusu skandalı sosyal medya hesabından paylaştı.

Yorumlar

Yorumlar