Yatırımlık Arsa Projelerinde Öncü: Nivars Oksijen

Yatırımlık Arsa Projelerinde Öncü: Nivars Oksijen
30 Mayıs 2024 07:23

Gelecekte güzel pay getiren arsa yatırımı için Nivars Oksijen’e başvurabilirsiniz. Arsa yatırımlarında öncü durumdaki Nivars’la, çok sayıda projenin etkili sonuçlarını bulabilirsiniz. Uzun vadede geleceğinize önem veren yatırımlardan yararlanmak için doğru adımı atabilirsiniz. Gelişmiş ve gelişmekte olan yerlerdeki arsalarda siz de pay sahibi olabilir, bunu satabilir veya tapuya dönüştürebilirsiniz.

Yatırımlık Arsa Projesi Nedir?

 

Yatırımlık arsa projesi, Nivars tarafından sunulan bir hizmettir ve gayrimenkul yatırımı olarak tanımlanmaktadır. Arsaya yapacağınız bir yatırım için proje kapsamında pay sahibi olmanızı ifade eder. Her arsada yatırım kapasitesi olmakla beraber yatırımlık arsanın bu şekilde tanımlanması için daha da profesyonel bir çalışma gerekir.

Yatırımlık arsaların her birinin kar getirisi farklı olacaktır. Her arsa coğrafi açıdan aynı konumda olmadığı için özel olarak seçilmiş olması, kar oranını artıran etki yapar. Nivars tarafından seçilen arsalar da bu anlamda özel ve kar getiricidir. Ayrıca ev sahibi olan kişilerin sayısını da artırmaktadır.

Nivars Villa İmarlı Arsa Fırsatı Kampanyası

 

Nivars, yatırımlık arsalar konusunda 195 bin TL hemen tapu kampanyasıyla dikkat çekiyor. Dilerseniz siz de sınırlı dönem için geçerli olan bu yatırım kampanyasını değerlendirebilirsiniz. Uzun vadede yatırımınızın sürdüğü arsa sonunda imar ödemenizle tapu alabilir veya bu tapuyu satabilirsiniz. Aldığınız arsa tapusu, uzun vadede epey kazançlı bir paya dönüşebilmektedir.

Villa imarlı arsa kampanyamızdan yararlanmak için geç kalmadan müşteri temsilcisi ile görüşebilir ve güncel bilgi alabilirsiniz.  Yatırımınızın kar oranı için şu anda en uygun olan fırsatları değerlendirmeniz önerilir. Yatırımınız gelecekte kar getirisi yüksek hal aldığında, bugünkü fiyatları daha ucuz bulabilirsiniz.

Arsa yatırımı için girişiminiz sonunda tapunuzla beraber villa yaptırabilirsiniz. Villanızı çelik malzemeden yaptırarak doğal ortam ayrıcalıklarını da yaşamış olursunuz. Doğal felaketlere karşı dayanıklı çelik yapıların zemini olan arsalar için hemen başvuru yapabilirsiniz.

Villa İmarlı Arsa & Şeffaf Bilgilendirme

 

Villa imarlı arsa kampanyasında kafanızda oluşan soruları müşteri temsilcisi ile görüşmelisiniz. Villa tapusu, villa imarlı arsa ifadelerinin şeffaf şekilde açıklamasını talep etmeniz önerilir.

Yatırımlarınız için en uygun arsayı nasıl seçeceğiniz gibi detaylar hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Villa yaptırma iznine sahip olduğunuzda, yatırımlık arsa durumunu yeni bir yatırıma çevirebilirsiniz.

Arsa Yatırımında Ne Kadar Beklemeli?

 

Yatırımınızı arsa üzerinden yapacağınızda, payınızın karlı bir duruma dönüşmesi için 5 seneden fazla beklemeniz gerekir. Genele göre değerlendirme yapılırsa, bu süre içerisinde değer artışı belirgin şekilde olacaktır. Daha hızlı değer kazandıran arsalar için birçok faktör etkili olduğundan gerçekçi bir beklenti olmayabilir. Fakat 5 senede arsanızın kazanacağı değer konusunda da sınırlar olduğunu belirtmek gerekir.

Arsa yatırımını nereden yapmanız gerektiği konusunda projelerimize güvenebilirsiniz. Özel araştırmalar ve çalışmalarla birlikte arsa yatırımını daha karlı hale getirecek alanlar hazırlıyoruz. Bu alanların ekolojik dengeyi desteklemesi, kaynakları koruyucu olması gibi faktörlere de önem vermekteyiz.

Arsa Yatırımı Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

 

Nivarsa Oksijen ile arsa yatırımı yaparken bazı ayrıntılara önem vermenizi tavsiye etmekteyiz. Öncelikle imar planları konusunda ekibimizden bilgi isteyebilirsiniz. Arsa gelecekte ne olacak, şu anki görünümü nasıl vs. gibi sorularınız için yanıt alabilmelisiniz. Elbette arsanızı almadan önce gidip görmeniz de son derece önemlidir.

Arsa alacağınızda, almak istediğiniz arsa bilgileri ve belgelerde, tapu kadastro sistemindeki bilgilerin aynı olmasına önem vermelisiniz.  Belediyeden geçmiş senelerdeki vergi kontrolü vs. de ayrıca önem verilmesi gereken konulardır.

Yatırım yapacağınız arsanın fiziksel özellikleri yanında bölge gelişimi, gelecekteki kar getirisini düşünmeniz gerekir. Ulaşım zor bir arsanın gelecekteki değer kazanma hızı yavaş olacaktır. Bu nedenle yol çalışmaları, çevresindeki kurumlar, ev ve alışveriş merkezi olasılıklarını değerlendirebilirsiniz.

Yatırım yaparken belediye sınırlarındaki arsaları alabileceğiniz için projelerimizdeki arsalar da bu kapsamdaki alanlardır. Yani yasal prosedürler yerine gelirken sorun çıkmayacak şekilde arsa bölgeleri seçiyoruz. Yer olarak arada kalmış ve tanımlaması projeye dahil edilmesi zor yerleri seçmemekteyiz.

Villa konutlarına olan ihtiyaç giderek daha da artmaktadır. Üstelik bunu kar elde edecek biçimde yapabilmek ise daha dikkat önemli hale gelmiştir.

Arsanızın villa konuta dönüşmesi ardından, sahip olduğunuz tapuyu karlı bir satışa çevirebilirsiniz. Tersine daha da değer kazanması adına bekleme seçeneğini de kullanabilirsiniz. Nivars arsa projesi ile avantajlı senelerin getirilerini hesaplayabilir, ofisimize başvurabilirsiniz.