Yarım milyonluk Rolex’iyle gündeme gelen AKP Grup Başkanvekili: Takmaya devam edeceğim

Yarım milyonluk Rolex’iyle gündeme gelen AKP Grup Başkanvekili: Takmaya devam edeceğim
20 Nisan 2024 10:00

AKP Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, gündem olan saatiyle ilgili açıklama yaptı. Yenişehrlioğlu, “Alın teriyle helal yoldan edindiğim saatimi takmaya devam edeceğim” dedi.
AKP Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, TBMM’de ziyaretine gelenlerle fotoğrafını “Biz bu milletin ta kendisiyiz” notuyla paylaştı. Fotoğrafta Yenişehirlioğlu’nun kolundaki saatin gözükmesi ve fiyatının gündem olmasının ardından Yenişehirlioğlu, paylaşımını sildi.

Yenişehirlioğlu, gelen tepkiler üzerine sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada paylaşımı silme nedeninin Ispartalı partililere yönelik hakaretlerden kaynaklı olduğunu savunurken gündem olan saatine ilişkin ise “helal yoldan edindiğim saatim” dedi.

 

Yenişehirlioğlu’nun paylaşımı şu şekilde;

 

 

“Bu paylaşımımı silmemin sebebi şudur: Arkamda yer alan değerli Ispartalı partililerimize yönelik hakaretler ve küfürlerden dolayıdır. Bu seviyesiz yorumlar silinse bile twetterde görülüyor.

Oysa paylaşımım Instagram’da duruyor. Zira orada seviyesiz paylaşımlar silinince görülmüyor. Bu arada alın teriyle helal yoldan edindiğim saatimi takmaya devam edeceğim.”