Veteriner Hekimlere Özel E-ticaret Sitesi

Veteriner Hekimlere Özel E-ticaret Sitesi
15 Haziran 2021 12:40

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte evcil hayvanlarımızın bakımı ve rahatlığı içinde birçok ürün piyasa çıkmaktadır. Bunlar evcil hayvanlarımızın korunmasında ve bakımında yeni düzenlemeler ve korumalardır. VeterinerMalzeme.com web sitemizde bu amaç doğrultusunda çıkarılan bir ürün ise mikroçiptir. O zaman hayvanlarımız için yapılan bu mikroçipi anlatalım.

 

Mikroçip

Çipler içerisinde kendine özel olan numaralar barındırmaktadır. Bu numaralar sayesinde kayıtlı sistemde hayvanın bilgilerine ve sahibinin bilgilerine kolaylıkla ulaşım sağlanıyor. Sistem sayesinde kaybolan hayvanınızın yerini artık daha kolay tespit edilebiliyor. Mikroçiplerin boyutları bir pirinç tanesi kadardır. Ve bu işlem sırasında hayvanınızın canı çok az acıyacaktır. Hızlı biten bir işlemdir. Hayvanınıza mikroçip taktırma işlemini ancak 8 haftalık olduktan sonra yaptırabilirsiniz. Mikroçip takma işlemini veteriner hekimleri tarafından yapılabilmektedir. Mikroçipin alımları ise internet üzerinden yapabilirsiniz.

Veteriner hekimlere özel olan VeterinerMalzeme.com sitesinden veteriner hekim olarak aradığınız ve istediğiniz ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Seçkim Medikal bünyesinde olan VeterinerMalzemeleri.com Türkiye’nin her yerindeki veteriner hekimlere sipariş ettikleri ve istedikleri ürünleri ulaştırmak için profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. VeterineMalzeme.com da olan veteriner hekimler içim olan bazı ürünleri sizin için tanıtalım.

 

Wood Lambası

Cildin yüzey ve derin katmanlarını analiz ederek sağlıklı ve hastalıklı cilt dokularını ayırt etmek için uygun uygulamalar sağlar. Ahşap lamba, cildin ışık altında incelenmesiyle elde edilen bilgileri çıplak gözle gözlem ve teşhis ile birleştirerek cilt hakkında net bir yargıya varılmasına yardımcı olur. Sağlıklı ve hasta cilt dokularını ayırt etmek için kullanılır.

Kedi ve köpeklerin cilt hastalıkları başta olmak üzere ciltteki mantarları tespit etmke için kullanılan bazı görünmez maddelerin floresan özellikleri kullanarak render edilmesidir.

 

Zefiran

Çözelti mikrop önleyici ve gelişmelerini önlemeye yardımcı bir üründür. Ameliyat öncesi hazırlıklarda, genel bir dezenfektan olarak ve veteriner hekimlerin cerrahi müdahale öncesi el ve kol temizliğinde kullanılabilir. Yanık varlığın da antiseptik ve genel dezenfeksiyon olarak da kullanılır bir üründür. Aynı zamanda yanık tedavisinde de kullanabilirsiniz.

 

Birazda olsa bahsetmiş olduğumuz ürünlerin hepsi veteriner hekimlerimize özel olarak VeterinerMalzeme.com da mevcuttur. Medikal alanında her zaman büyümeyi ve kaliteyi benimsemiş olan Seçkim Medikal 15 Mart’da “Hayvan Haklarına Farkındalık” temalı “Diamond of Turkey Awards” da Yılın En İyi Veteriner Medikal Ürünleri markası ödülünü aldıktan sonra basın mensuplarına konuşan Seçkim Medikal Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hasan Kuyucu “2000 yılında kurulan Seçkim Medikal; daha sonra grup şirketlerine Tules Medikal ve Ak-yel Medikal şirketlerini ekledikten sonra sosyal sorumluluk ve hayvan sağlığına hizmet etmek amacı ile Veteriner Hekimlere özel bu alan da Türkiye’nin ilk ve en büyük e-ticaret sitesini kurdu. Grup şirketlerimizin içerisine hayvan sağlığını düşünerek, sosyal sorumluluk bilinci ile proje geliştirmek bizleri ayrıca mutlu ediyor. Bugün burada hayvan haklarına farkındalık temalı bu ödülü tüm hayvan severler ve çalışma arkadaşlarım adına alıyorum.” dedi.