‘Uşak’a hak ettiği hizmeti biz getireceğiz’

‘Uşak’a hak ettiği hizmeti biz getireceğiz’
14 Ocak 2024 06:41

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak Belediye Başkan Adayı Özkan Yalım, belediye başkan adaylığının kesinleşmesinin ardından ilk ziyaretini il ve ilçe örgütlerine yaptı.

 

 

Bütün çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Özkan Yalım:” Uşak için çok çalışacak, Uşak’a hak ettiği hizmeti biz getireceğiz” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Belediye Başkan adayı olarak daha önce 25, 26 ve 27. Dönem Uşak Milletvekilliği görevini icra etmiş olan Özkan Yalım’ı gösterdi. Özkan Yalım ise adaylığının kesinleşmesinin ardından ilk ziyaretini CHP Uşak il ve ilçe örgütlerine yaptı. Bütün partililere özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Yalım, yaptığı açıklamada şunları söyledi:” Hep birlikte çalışacağız, hep birlikte başaracağız. Uşak Belediye Başkan Adayı olarak ilk ziyaretimizi parti binamızda, il ve ilçe örgütümüze gerçekleştirdik. Ahmet Arif’in dediği gibi; Umut ile, sevda ile, düş ile. Uşak’ın büyük hayallerinin peşinden koşacağız. Biz, bu şehre hizmet için varız. Biz, bu şehrin sevdalısıyız. Allah, hepimize, daha büyük hayaller kurma ve bunu gerçekleştirme gücü versin. Yolumuz açık olsun.” dedi.