Tanju Özcan’dan Melih Gökçek’e fotoğraflı ‘göbek’ yanıtı! ‘Seni montajcı seni’

Tanju Özcan’dan Melih Gökçek’e fotoğraflı ‘göbek’ yanıtı! ‘Seni montajcı seni’
6 Temmuz 2023 12:54

Ankara’ya ‘Değişim ve Adalet’ yürüyüşüne çıkan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Melih Gökçek’in göbeği ile ilgili yaptığı yoruma yanıt verdi. Gökçek’in ‘Adamda göbek 2 metre 10 santim. Ne şişirmiş be’ sözlerine göbeğinin çapını metre ile ölçtürerek karşılık veren Özcan, ‘Seni montajcı seni. Az önce göbeğimin çapını ölçtüm; 102 cm. Ortalama Türk erkeği. Siyasi fosil Melih Gökçek, senin toplam çapın kaç?’ ifadelerini kullandı.

 

 

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın Ankara’ya ‘Değişim ve Adalet’ yürüyüşü 4. gününde devam ediyor. Sabah saatlerinde yaklaşık 150 kişilik grupla yola çıkan Özcan, bugünkü yürüyüşünün sonunda Ankara il sınırına ulaşmış olacak.

 

 

GÖKÇEK’E ‘GÖBEK’ YANITI
Ankara’ya doğru yürüyüşünü sürdüren Özcan, sosyal medyadan da paylaşımlarına devam ediyor. Özcan son olarak, göbeği ile ilgili sosyal medyadan yorum yapan Melih Gökçek’e yanıt verdi.

Melih Gökçek dün yaptığı paylaşımında Özcan’ın fotoğrafını kullanarak “Adamda göbek 2 metre 10 santim. Ne şişirmiş be” paylaşımında bulunmuştu.

 

 

Özcan ise Gökçek’in bu paylaşımına göbeğinin çapını metre ile ölçtürdüğü bir fotoğraf ile karşılık verdi. Özcan, “Seni montajcı seni. Az önce göbeğimin çapını ölçtüm; 102 cm. Ortalama Türk erkeği. Siyasi fosil Melih Gökçek, senin toplam çapın kaç?” ifadelerini kullandı.

foto1