Tanju Özcan’dan Kılıçdaroğlu’na: Sadece badem bıyıklılara, Sorosçulara ve 10 Aralıkçılara baktığınız için göremiyorsunuz!

Tanju Özcan’dan Kılıçdaroğlu’na: Sadece badem bıyıklılara, Sorosçulara ve 10 Aralıkçılara baktığınız için göremiyorsunuz!
23 Temmuz 2023 11:46

Partisinde “değişim” çağrıları yapılan Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Belediye Başkanları Toplantısı’nda genel başkanlığı bırakmak için şartlarını söyledi. Şartlarında kullandığı ifadelere ise Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sert tepki gösterdi.

 
CHP Belediye Başkanları Toplantısı’nda konuşan parti lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun toplantıda “Sonuna kadar CHP koltuğunda oturacağım diye bir şey yok. Eğer geçmişinde para pul ilişkileri, lekesi olmayan biri çıkarsa ben de bu görevi bırakacağım” diye konuşma yaptığı aktarıldı.

 

 

“TÖHMET ALTINDA BIRAKIYORSUNUZ”

 

 

Yaptığı konuşmadaki ifadeleri nedeniyle tepki çeken Kılıçdaroğlu’na Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan tepki gösterdi.

 

 

Özcan, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda, şu sözlere yer verdi:

 

 

“Geçmişinde benim gibi akçeleri işleri olmayan, Fetö ve uzantıları, PKK ve uzantıları ile hiç bağlantısı olmayan, Genel Başkanlık yükünü omuzlayacak kimse olsa yarın bırakırım demişsiniz. Oysa ki partimizde ben dahil binlerce bu vasıfları taşıyan çok düzgün yöneticilerimiz var.

Ama siz sadece Badem bıyıklılara, Sorosçulara ve 10 Aralıkçılara baktığınız için bunları göremiyorsunuz. Bu tür söylemleriniz ile bütün CHP’lileri töhmet altında bırakıyorsunuz. Koltukta kalmak için artık ne söyleyeceğinizi bilemez hale gelmişsiniz.”