Sedat Peker aylar sonra kamera karşısına geçti!

Sedat Peker aylar sonra kamera karşısına geçti!
30 Kasım 2021 09:05

Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Terkoğlu, Sedat Peker’in aylar sonra kamera karşısına geçerek bir belgesel çekmeye başladığını duyurdu.

 

 

 

Organize suç lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker, uzun zamandır video çekmiyordu. Cumhuriyet gazetesinden Barış Terkoğlu’nun aktardığına göre Sedat Peker yeni bir video çekmeye başladı.

“Milyonlarca insan merak ediyor, desem abartmış olmam. “ diyen Terkoğlu, Peker’in yaklaşık 6 aydır yeni videosunun yayınlanmadığını aktardı. Terkoğlu, son olarak da Peker’in internetinin kesildiğini aktardı. Ayrıca Terkoğlu, Peker’in yeni videosundan detayları da köşesinden aktardı.

 

 

YENİ BİR ÇEKİM

 

 

“Telefonla yapılan çekimde yeni ifşaatlarda da bulunmuş. Çizgi film tekniğinin ağırlıklı olduğu belgesel, bu yönüyle de Z kuşağını hedefliyormuş.” diye yazan Terkoğlu, çok yakında izleyiciyle buluşacağını belirtti.

 

 

TÜRKİYE’NİN YAKIN TARİHİNE IŞIK TUTACAK

 

 

Terkoğlu, yeni videoyu “Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutacak” olarak değerlendirirken, Sedat Peker’in de aylar sonra yeniden yüzünü göstereceğini yazdı.

 

İNTERNETİ KESİLDİ

 

 

Öte yandan, geçtiğimiz günlerde gazeteci Erk Acarer, “Sedat Peker’in bulunduğu mekan ve kullandığı eve artık internet erişimi yok. 2 gün önce kendisi tarafıma önemli bir meseleyi aktarmış ve bu konuda paylaşım yapacağını söylemişti.” açıklamasını yapmıştı.

Sedat Peker’in günlerdir paylaşım yapmaması ve Türkiye-BAE görüşmelerinin hızlanması da Peker hakkında “acaba yakalandı mı?” iddialarını gündeme getirmiştir.