Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a: 3 Aralık’ta gelsin, vizyon nedir kendisine öğreteceğim

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a: 3 Aralık’ta gelsin, vizyon nedir kendisine öğreteceğim
23 Kasım 2022 15:36

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kendisi için “Haysiyet fukarası, sefil, zavallı, gafil, namert, kifayetsiz, yüzsüz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yanıt verdi: “Böyle boş konuşmaya bırakın devam etsin”

 

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen Ormancılar Buluşması’na katıldı. CHP lideri, daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kendisi hakkında “haysiyet fukarası, “sefil” ifadelerini kullanan ve muhalefet partisi liderlerine, “Gelin vizyonlarımızı yarıştıralım, projelerimizi kapıştıralım. Hayatı boyunca hasbi siyaset tarzı, harbi insan ilişkisi ile milletimizin gönlünde yer etmiş birisi olarak söylediğim her şeydeki samimiyetimi herhalde kimse sorgulayamaz. Muhalefet liderleri de aynı delikanlılığı sergileyecekse buyurun 2023’ü demokrasi şölenine çevirelim” çağrısını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yanıt verdi.

Kılıçdaroğlu, “Böyle boş konuşmaya bırakın devam etsin, 3 Aralık’ta gelsin, vizyon nedir kendisine öğreteceğim” diye konuştu.