Kılıçdaroğlu ve Oğan bir araya geldi: Gündem seçim güvenliği

Kılıçdaroğlu ve Oğan bir araya geldi: Gündem seçim güvenliği
12 Nisan 2023 13:31

ATA İttifakı cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, bugün CHP Genel Merkezi’nde Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile ‘seçim güvenliği’ni görüşmek üzere bir araya geldi. Oğan, görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, Türkiye’nin seçim güvenliğinin olduğu bir ortamda seçime gitmesini istediklerini söyledi.

 

 

ATA İttifakı’nın 13. Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan “Seçim güvenliği” konusunu görüşmek üzere CHP Genel Merkezi’nde Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

 

Saat 13.00’te CHP Genel Merkezi’ne giden Oğan’ı CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı karşıladı.

 

Oğan ve Kılıçdaroğlu’nun CHP Genel Merkezi’ndeki görüşmesi yaklaşık 25 dakika sürdü. Toplantının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Oğan, “Bugün seçim güvenliği ile ilgili endişelerimizi paylaşmak için kendisini ziyaret ettik. Kendisinin Millet İttifakı olarak yaptıkları çalışmalardan bahsettiler. Karşılıklı veri alışverişinde bulunmak için arkadaşları görevlendirdik. Bu seçimin selameti için bundan sonra da diyalog kapılarını açık tutacağımızı ifade ettik. Seçmen listesinde oldukça fazla sayıda Suriyeli, Iraklı, Afganistanlı, Pakistanlı, başka bölgelerden seçmenlerin olduğunu tespit ettik.” dedi