İkizdere’de Akşener’e yönelik provokasyon! ‘Taşlayın, öldürün pompalı tüfekle’

İkizdere’de Akşener’e yönelik provokasyon! ‘Taşlayın, öldürün pompalı tüfekle’
20 Mayıs 2021 18:53

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in İkizdere’yi ziyareti sırasında yaşanan provokasyondan ayrıntılar ortaya çıkmaya başladı.

 

 

İYİ Parti lideri Akşener’in ziyaretini provoke eden gruba seslenen, biyografisinde ‘Adalet ve Kalkınma Partisi’ yazan Suat Düğer isimli Twitter hesabının, “İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, şuan Rize İkizdere’de bu kadını orada öldürün, öldürün, öldürün. İkizdereliler sizlere sesleniyorum, Meral Akşener hainini orada taşlayın taşlayın taşlayın. Bu kanı bozuğu orada öldürün, öldürün, öldürün pompalı tüfekle” paylaşımı provokasyonun arka planını ortaya koydu.

 

 

“BU ÜLKEYİ SEN VE SAHİPLERİNE BIRAKIRSAK NAMERDİM”

 
Suat Düğer isimli Twitter hesabına sosyal medyadan yanıt veren İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, “Suat! Bu aşağılık paylaşımını ömrün boyunca unutturursam kanım kurusun. Hangi deliğe saklanırsan saklan bulacağım. Yurt içi dışı farketmez. Hesap vereceksin. Bu ülkeyi sen ve sahiplerine bırakırsak namerdim” sözleriyle sert tepki gösterdi.

 

 

“SEN VE SAHİPLERİNİ BULACAĞIM”

 
Olayın ardından hesap ismini değiştiren ‘Suat Düğer’ isimli Twitter kullanıcısına seslenen İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, “Bu hesap değiştirme, isim değiştirme yeteneklerinin ne anlama geldiği de belli. Sen ve sahiplerini bulacağım. Bu memleketi karıştırmayı, iftirayı amaç haline getirmiş ne kadar istihbarat aparatı varsa alayınızı bu milletin huzurunda ifşa edeceğim” diye yazdı.

180906038-ugur-poyraz