İbrahim Murat Gündüz Türkiye Kick Boks Milli Takımına Başarılar Diledi

İbrahim Murat Gündüz Türkiye Kick Boks Milli Takımına Başarılar Diledi
20 Kasım 2023 11:15

İbrahim Murat Gündüz, Türkiye Kick Boks Milli Takımı’nın Portekiz’de gerçekleştirilecek olan Dünya Kick Boks Şampiyonası öncesinde kamuoyuna bir destek çağrısı mesajı yayımladı. Gündüz, takımın şampiyonaya uçakla gitmesi için başlattığı sosyal medya kampanyasının başarılı olduğunu ifade etti.

 

Milli Takıma Destek ve Motivasyon

Gündüz, milli sporcuların ülkeyi ringlerde en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını belirtirken, Türk halkını takıma destek olmaya ve sporcuların motivasyon ihtiyacını karşılamaya davet etti.

Federasyon Başkanına Muhalefet ve Kampanya

Sporcuların daha iyi koşullarda şampiyonaya katılmaları için başlattığı kampanyanın sonuç verdiğini bildiren Gündüz, bu süreçte karşılaştığı tehdit ve hakaret suçlamalarına rağmen herhangi bir pişmanlık duymadığını ve tüm çabalarının sporcular ile ülkenin yararına olduğunu ifade etti.

Sporculara Özel İlgi

“Reis” lakaplı Ali Göktürk Benli ve “Storm Girl” lakaplı Melis Nazlıcan Talun gibi sporcuların başarılarına dikkat çekmiş ve onların dünya şampiyonu olma potansiyellerinin olduğuna inandığını belirtmiştir.

Gündüz, Türkiye Kick Boks Milli Takımı’nın yetersiz hazırlıklarla şampiyonaya gitmesine yönelik eleştirilerde bulundu ve gelecek seçimde federasyona sporcuyu ve değerleri daha öncelikli tutan bir başkanın seçilmesini gerektiğini ifade etti.

https://www.tgrthaber.com.tr/spor/turkiye-muaythai-federasyonu-profesyonel-sube-baskan-yardimcisi-ibrahim-murat-gunduz-antrenorlere-ve-sporculara-tesekkur-etti-2833116