Fenerbahçeliler çeyrek finale böyle sevindiler

Fenerbahçeliler çeyrek finale böyle sevindiler
15 Mart 2013 00:10

Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi’nde çeyrek finale kalması taraftarlar arasında büyük sevinç yarattı.

 

 

Şükrü Saracoğlu Stadı’nın dışında bekleyen yaklaşık 200 kadar taraftar, karşılaşmanın bitimi ile beraber meşaleler yakıp galibiyetin sevincini doyasıya yaşadı.

 

 

 

 

Yolu kesen taraftarlar uzun süre trafiğin kapanmasına neden olurken, o bölgeye gelen itfaiye aracı da gidecek yol bulamadı. Taraftarlar omuz omuza tezahüratlara devam ederken, peş peşe meşale yakıp Kadıköy’ü aydınlattılar. İtfaiye aracının önü polis uyarısana rağmen uzun süre açılmadı. İtfaiye eri çareyi taraftarlarla karşılıklı tezahüratlar yapmakta buldu.

 

 

 

 

 

Aracın içinden taraftarlara seslenen ve Göreve gidiyoruz demelerine rağmen yolun açılmasını sağlayamayan itfaiyeciler, ortamı bir anda tribüne çevirdiler. İtfaiyeciler aracın içinden taraftarlara megafon aracılığıyla seslenerek Sarı diye bağırırken, Lacivert karşılığını aldılar. Daha sonra Şampiyon diyen itfaiyecilere taraftarlardan Fenerbahçe karşılığı geldi. Bu tezahürat şekli uzun süre devam etti. Daha sonra itfaiyeciler alkışlanarak yol açıldı ve trafiğin seyri normal haline döndü.