Erdoğan: Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız!

Erdoğan: Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız!
24 Ağustos 2023 14:57

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin Genişletilmiş İl Toplantısı’nda açıklamalarda bulundu.

 

 

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

“Partimizin 22. yaşını hep birlikte coşkuyla kutlayacağız. Halka hizmeti Hak’ka hizmet gören yol ve dava arkadaşlığımızı daha da güçlendireceğiz.

3 ay önce ülkemizin en önemli seçimlerinden birini gerçekleştirdik. 28 Mayıs’ın Türk siyasetindeki artçı sarsıntıları devam ediyor. Daha düne kadar can ciğer olup bugün birbirilerini yiyenlerden edindiğimiz şudur. Asıl skandallar henüz kamuoyunun malumu olmamıştır. Bizim gibi milletimiz de hesap uzmanıyım diyen bu zatın pazarlık yeteneğine şaşkınlığını gizleyememiştir. Türkiye’yi bu kıyafetsizlerin eline bırakmadığı için Rabbime hamd milletime teşekkür ediyorum.

Kapısını çaldığınız her partiye bir bakanlıkta gittiniz, önünüze çıkana devleti rehin verdiniz. Acaba Kandil’deki terör baronlarına ne vaat ettiniz, onları heyecanlandıran neydi? ABD’deki hamburgercide 8 saat boyunca kimlerle ne konuştunuz? Kazanıyoruz tiyatrosunu neden oynadınız? Devletimizin kurumlarını niçin itibarsızlaştırmaya çalıştınız? Kılıçdaroğlu ve şükarasının bunları cevaplaması gerekiyor. Önce çıksınlar millete hesap versinler… Bize partimizi ve ittifak ortaklarımıza laf söylemek yerine hayal sattıkları CHP seçmeninden özür dilesinler.

Otomobil piyasasında fiyatlar yavaş yavaş stabilize oluyor. Emlak ve kira piyasası da yakında dengeye kavuşacak.

Emeklilerimizden gelen serzenişlerin farkındayız. İnşallah bu konuda da gerekli adımları yıl sonuna kadar atacağız.”