Engin Altay’dan ‘fon’ açıklaması: Genel başkanımız gayet iyi bilir

Engin Altay’dan ‘fon’ açıklaması: Genel başkanımız gayet iyi bilir
22 Temmuz 2023 10:01

Ekrem İmamoğlu başkanlığında yapılan zoom toplantısına arkasında “uzay” fonuyla katılan Engin Altay, sosyal medya gündem olan fon hakkında konuştu. Altay, “Tüm zoom toplantılarında arkama bu sanal fonlardan yerleştiriyorum. Genel başkanımız gayet iyi bilir” dedi.

 

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun yönettiği ve CHP Grup Başkanı Özgür Özel, Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın, Milletvekili Engin Altay, Parti Meclisi Üyeleri Tekin Bingöl, Onursal Adıgüzel ve Bülent Tezcan’ın katıldığı online toplantının sızdırılmasıyla ilgili tartışmalar sürüyor.

Genel merkezin tepkisini çeken toplantıya arka fonda uzay fotoğrafı kullanarak katılan CHP İstanbul Milletvekili Engin Altay, dikkat çeken arka fonu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Gazeteci Fatih Altaylı’ya konuşan Altay, şu ifadeleri kullandı:

“Tüm zoom toplantılarında arkama bu sanal fonlardan yerleştiriyorum. Bazen arabada, bazen çok alakasız bir yerde, bazen evde olsam da. Bunlar sanal. Online yapılan MYK’larda da bazen bu fonu kullandım. Genel başkanımız benim bu fonumu gayet iyi bilir.”