En Kolay Para Transferi ininal

En Kolay Para Transferi ininal
2 Ekim 2023 08:20

ininal’ın son teknoloji yenilikleri sayesinde artık kolay para transferi ile ilgili gün ya da saat kaygısı taşımanıza gerek kalmıyor! Türkiye’nin geleceğe yönelik ödeme çözümleri sağlayıcısı olan ininal, ülkenin öncü FaaS (finansal teknoloji hizmet platformu) firması Birleşik Ödeme ile iş birliği yaparak yeni bir döneme adım attı.

Bu önemli ortaklık sayesinde, artık günün her saatinde ve haftanın her gününde, banka transferi (EFT ya da havale) işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hem de zaman kısıtlamalarına takılmadan!

ininal, Türkiye’nin geleceğe yönelik dijital bankacılık vizyonu doğrultusunda kararlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Her zaman en üstün ürün ve hizmetleri sunmayı ilke edinen ininal, size, istediğiniz bankaya ücretsiz olarak basit para transferi yapabilme imkanını, haftanın her günü ve günün her saatinde sunuyor.

Bu güçlü iş birliği, ininal’ın finansal teknoloji alanındaki liderliğini pekiştirirken, kullanıcılarına kesintisiz ve hızlı bir ödeme deneyimi sunma hedefini bir adım daha ileriye taşıyor. Yenilikçi yaklaşımı ve güvenilir servisleri ile ininal, Türkiye’nin öncü dijital bankası olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor. Artık finansal işlemleriniz için sınırlarınızı aşın, ininal ile geleceğe güvenle adım atın.

Resim1

7/24 Para Transferi Nasıl Yapılır?

ininal ile para transferi işlemleri son derece pratik bir işlemdir. Hem mesai saatleri içinde hem de hafta sonları, istediğiniz zaman bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, gönderici ve alıcı farklı bankalara sahip olsalar bile kolayca hızlı para transferi yapabilirler. İşte uygulamanız gereken iki adım;

  • Öncelikle ininal Cüzdan uygulamasını açarak, “Para Gönder” seçeneğine tıklamanız yeterlidir.
  • Ardından “Bankaya Transfer” seçeneğini seçerek, havale ya da EFT yapmak istediğiniz kişinin adını ve IBAN numarasını girmeniz yeterlidir.

Bu kullanıcı dostu işlem ile hızlıca para gönderebilir ya da alabilirsiniz. Siz de ininal’ın pratik ve güvenilir hizmeti sayesinde finansal işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Para Transferi İçin Limit Nedir?

ininal Cüzdan sayesinde, kartınızı çıkarmadan anlık bakiyenizi ve en son gerçekleştirdiğiniz işlemleri kolaylıkla takip edebilirsiniz. Gönderim işlemlerinizde ise standart kullanıcılar için belirlenen üst limit 2.750₺ olarak belirlenmiştir. Ancak, ininal Plus Hesap kullanıcıları için bu limit 50.000₺’ye kadar yükseltilebilir. Sizde ininal.com ile Komisyonsuz Para Gönderme imkanını hemen yakalayın.!