Doğu Perinçek’in katıldığı programda şehitlerle ilgili ‘gülerek’ söylediği sözler büyük tepki çekti!

Doğu Perinçek’in katıldığı programda şehitlerle ilgili ‘gülerek’ söylediği sözler büyük tepki çekti!
4 Şubat 2020 10:42

Vatan Partisi Genel Başkanı Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek, dün akşam Habertürk’te yayınlanan Türkiye’nin Nabzı programında katıldı. Perinçek, katıldığı programda kendisine yöneltilen o soruyu gülerek, “Şehit vermeden olmaz.” şeklinde yanıtladı. Programda, şehitler için gülerek söylediği sözler büyük tepki gördü.

 

 

Vatan Partisi Genel Başkanı Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’in, Habertürk’te yayınlanan Türkiye’nin Nabzı programında şehitlerle ilgili verdiği sözleri ve verdiği tepki sosyal medyada büyük tepki çekti. İdlib’te 8 şehidin verildiği hain saldırının ardından Habertürk’ün Türkiye’nin Nabzı programında Türkiye’nin Suriye’deki politikaları masaya yatırıldı. Program konuklarından Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’in şehitlerle ilgili gülerek “Şehit vermeden sorun çözülmez olmaz” demesi sosyal medyada tepki gördü.

Hürriyet Gazetesi Muhabiri İsmail Saymaz’ın “Biz burada, bir daha şehit vermeyeceğimiz bir gelecek için konuşmuyor muyuz ?” sözlerine yanıt veren Doğu Perinçek, gülerek “Şehit vermeden hiçbir sorun çözülmez. Şehit vereceğiz, olur mu şehit vermeden” şeklinde yanıtladı. Doğu Perinçek’in bu tepkisi sosyal medyada yankılandı.

2