Çocuklarınızın sağlığı, raf bedeli şartı ile güvence altında

Çocuklarınızın sağlığı, raf bedeli şartı ile güvence altında
6 Eylül 2019 08:43

RAF bedeli şartı’nın stratejik tehlikesi: Bir toplumun geleceği, o ülke gençliğinin göreceği eğitime ve %100 Milli (Yerli) sermayeye önem veren iyi nesillere bağlıdır. Nesiller bozulursa toplumlar yok olmayla karşıkarşıyadır, Allah korusun. Onun içindir ki, Türk gençliği Türk Milletinin geleceğidir.

 

 

Numan ALADAĞ H&H YORUM

 

 

Çocuklarımızın sağlığı ve mutluluğu RAF bedeli şartı ile güvence altında iddia edenler var. Acaba hangi Milli duygu ve düşüncetle bunu söylüyorlar?

RAF bedeli şartı ne demektir? RAF bedeli şartı, özellikle Ermeni Diasporasına soykırım desteği veren ülkelerin, Türkiye de faaliyet gösteren ticari kuruluşları’nın, şeytanlığına bakın:

 

 

Bu şirketler, başta temel gıda ve içecek sektörü başta olmak üzere, bir çok iş kolunda Türkiye de faaliyet gösteriyorlar. RAF bedeli şartını, domuz ürünlerini helal ürünlerle aynı dolapta satan binlerce mağazalara diyorlar ki, size RAF bedeli verelim, ayrıca ürün bedelini de üç ay sonra veriniz önerisi ile binlerce mağazalar zincirini etkiliyorlar. O mağazalar zinciri yöneticileri de, patronlarına başarılı görünme mesajını, bencillik ve çıkarcılık duygularıyla Türk sanayicisinin ve çiftçisinin, zor duruma düşürülmesine rehber oluyorlar. Bu zihniyette olanların, Fetö denen riyakar “İhanet şebekesi” ile bir farkı var mı? Eğer bir farkı varsa, siz değerli okuyucularımız söylesin. Hodri meydan!

RAF bedeli şartı, Türkiye’nin sanayi ötesi toplum bir ülke olmasını engellemenin, Fetö gibi en gizli riyakarlık adresi olduğunun bilincinde miyiz?

RAF bedeli şartı, iç ve dış vatan haini düşmanlar tarafından, Türkiye’nin ve çocuklarımızın geleceğini ipotek altına almak demektir. Anarşik-Ekonomik terörün gizli adresi RAF terörüdür?

Tarihi Türk ahlakı ve geleneklerinde sevgi; insanlarıbirlik-beraberliğe, bencillik ve çıkarcılık da yalnızlığa götürür.

 

Cenab-ı Allah, Raf bedeli şartı musibeti ile, %100 yerli (Milli) sermaye’yi zor duruma düşürenlerin kaşılığını, Fetö terör örgütü gibi verecektir.

Kimsenin haddine değildir ki, ortada RAF bedeli diye bir şeyin olmadığı halde, RAF bedeli şartı vardır diye söylesin. Allah korkusu, ruhlarında vatan kavramı ve Ay-Yıldızlı şanlı Türk Bayrağı sevgisi olan, dürüst kurum ve insanlara kimse iftira atamaz.

 

Nixon diyor ki: “İnsan yenilince tükenmez, pes edince tükenir.” Onun içindir ki, Anarşik-Ekonomik terör oluşturmanın gizli adresi olan RAF bedeli şartını uygulayanların, RAF bedeli almadan Türk sanayicisine (Yerli sermaye)’ ye destek olmak için, bölgesel ürünlere önem vererek RAF bedeli şartına son vermelidir ki, ruhlarında Allah korkusu ve vatan sevgisi olduğunu kanıtlayabilsinler. Lafla Müslümanlık, vatanseverlik ve Türküm demek olmaz. Kimse bu riyakarlık duygularıyla, Türk Milletini kandıramaz.

Türkiye genelinde binlerce mağaza zinciri olan mağazalar ziciri, hem domuz eti ürünlerini aynı rafta satıyor, hem de 12, 15 ve 20 Kğ. lık sabit kilo ile Kurban satıyor. Kurban kesilecek hayvanın sabit kilosu olmaz. Türk İslam alemi olarak, bu ticari ahlakın, Feto’nun riyakarlık duygularıyla bir farkı var mıdır?

Fetö denen, riyakar “İhanet şebekesi”, hem müslümanım diyordu, hemde Türk Milletinin bölünmez bütünlüğünü bozmaya 15 Temuz da ki, ihanet duyguları kendisini gösterdi. Onun içindir ki, RAF bedeli şartı, stratejik önemi olup, özellikle eğitim gören çocuklarımızın geleceği için önem taşımaktadır.

 

Türk Milletine hatırlatma:
Özellikle domuz eti ürünlerini satan mağaza zincirlerinin, başta plastik şeffaf ambalajlı su olmak üzere, diğer içecekler, süt ürünleri, temizlik ürünleri, un, yağ, gibi temel gıda ve içecek firmalarının hisedarları kimdir diye, İnternette sorgulayın, her şey karşınıza çıkacaktır. O zaman, biz Türk Milleti olarak, %100 yerli (Milli) sermaye tarafından üretilen ürünlerin tüketimine ilgi duymalıyız ki, ekonomik teröre karşı, vatansever ekonomik milliyetçi olduğumuzu bilsinler.

Merhum Muhabere Orgeneral Hamza Günalp paşa diyor ki: “Düşmana karşı zafer kazanmak için, en kolay yol; düşmana ekonomik yaptırım uygulamalıyız ki, düşmana haddini bildirmiş olalım.” Alışveriş yaptığımız mağazalar zincirlerinin sahibi kimdir? Ayrıca satın alacağımız ürünleri, hangi ülkenin sermayesidir? Sorgulamasını yaptıktan sonra, alışverişimizi yapmalıyız. Ekonomik terör, anarşik terörden daha tehlikelidir. Anarşik teröre sebep olanların, üretime önem vermeyip, işsizliği arttırmaktır.

 

Ruhunda Allah korkusu, vatan kavramı ve Ay-Yıldızlı Şanlı Türk Bayrağı sevgisi olan TBMM de ki, tüm Milletvekillerine Milli görev çağrısı:

Ey Milletvekilleri! Lafla Müslümanlık, vatansever ve Milletvekilliği olmaz. Milletvekilleri, eğer ki rahat çalışma imkanını yakalamak istiyorlarsa, kendilerine oy verenlere, toplumsal sorunların çözümü ve Türk tarımının moderleşmesi için, hizmet etmeleri bir vefa borcudur. İşsizliğe sebep olan, RAF bedeli şartı, her türlü ahlaksızlıkların gizli adresi olduğunun bilincinde olmalıdırlar. Milletvekillerinin, RAF bedeli şartına son verilmesi için, acilen gerekli kanunları çıkarmalıdırlar.

Eğer ki RAF bedeli şartı devam ederse, Milletvekilleri’nin, kapıları işsizler ordusu ile dolup taşacaktır. Bu da Milletvekillerinin, stratejik sorunların çözümüne en büyük engel olduğu unutulmamalıdır?

 

RAF bedeli şartı ile ürün alanlar ve domuz eti ürünlerini aynı dolapta satan mağaza zincirleri, maddi gücüne güvenmesinler. Napoleon Bonaparte diyor ki: “Türkler öldürülebilirler; fakat mağlup edilemezler.” özdeyişini de dikkate alarak, RAF bedeli şartına son verip, Türk sanayicisine ve çiftçisine rahat nefes aldırmalıdırlar.

Bencillik duygularıyla RAF bedeli şartını Türk sanayicisine uygulamakta ısrar edenler: Türk Milleti, Milli duygularla yaptıklarınızı iftira atmamak şartıyla, Türk kamuoyuna deşifre dilmesi için bir itirazınız olacak mı?

RAF bedeli şartı ile ülkemizde anarşik ve ekonomik terör oluşturanlar, riyakar Fetö gibi “İhanet şebekeleri” nin, faaliyetleri ile hiç bir farkı yoktur.

 

Türk sanayicisinden (Milli sermaye) RAF bedeli şartının alınmaması konusunda ki, ısrarcı olmayı; Wolfgang Van Goethe’nin, “Görüşünde ısrar eden kimse, bizi yalnızca o görüşten vazgeçemeyeceğine inandırır.” özdeyişini esas alarak, RAF bedeli şartına son verilmelidir.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iç ve dış da ki, riyakar vatan haini “İhanet şebekeleri” ne, diyor ki: “Mücadele etmekten vazgeçmemizi mi istiyorsunuz?” Milli seslenişine, RAF bedeli şartını uygulayanların itirazı var mı?

Her işte samimi olmalıyız, riyakar olmamalıyız ki, Cenab-ı Allah, bizlere sağlık, huzur ve bereket versin.

 

RAF bedeli şartı, müşterek bir tehlikedir, tehlikeye atılmadan önce, kendimizi tehlikenin kucağına atmamalıyız. Türk Milletine yapılan ekonomik terör zulümlerin bilincinde olmalıyız ki, huzur, sağlık ve bereketi yakalayabilelim.

İstanbul büyükşehir belediye başkanı Ekrem İmamoğlu diyor ki: “Kimse kul hakkını yememeldir.” seslenişine göre o zaman, huzurunu düşünen herkes anarşik-ekonomik terör oluşturanlara dikkat etmesi gerek miyor mu?

 

 

Mahatma Gandhi’nin, 15 özdeyişi:
1-Sabrını kaybetmek savaşı kaybetmektir.
2-Barışın yolu yok, sadece barış var.
3–Kesinlikle dürüst bir iş yapmak zor ama imkansız değil.
4-Çalışmanın sonuçlarına bağlılıktan vazgeçmeyenler yoldan uzaktır.
5-Dürüst anlaşmazlık genellikle iyi bir ilerleme işaretidir.
6-Dünyada görmek istediğiniz değişiklik siz olmalısınız.
7-alçak gönüllülük olmadan hizmet bencilik ve bencilliktir.
8–Bir korkak, sevgiyi sergilemez, bu cesurun ayrıcalığıdır.
9Yaptığımız işin niteliği değil, Allah-ı memnun edecek işlerdir.
10-İznim olmadan kimse beni incitemez.
11-Müşteri, tesisimizdeki rn önemli ziyaretçidir.
12-gerçek şu ki, yollar çoktur.
13-Hiçbir şey beni eğitimli insanın kalbinin sertliği kadar yaşamda üzmedi.
14-Zayıf bir adam sadece kazandırır. bu güçlü ama şiddet içermeyen adam kazara haksız olduğunu.
15-İnanç… Gerçekğiyle uygulanmalıdır… İnanç kör olunca ölür.

 

 

Ticatette muvafakiyet ticari bilginin ve ahlakın mevcudiyetine bağlıdır. Ticaret yapan bu iki meziyeti bir arada yaşatmak zorundadır. Bencillik ve çıkarcılığı ruhunda taşıyanlar, ticaret ahlakını kaybedenler, hem kendilerini hem de, insanların işsiz kalmasına sebep olarak, günaha girmeyi ve suç işlemeyi teşvik eden rehber bir sektör demektir.

Numan Aladağ diyor ki: “Ticari ahlakın mevcut olmadığı yerde, elbette ki, anarşik-konomik terör cirit atar.” Bunun en sağlam belgesi; Fetö’cuların her türlü ticarette, siyasette ve bürokrasideki, jet hızı ile yükselmelerinın karşılığını 15 Temmuz da gördük. Onun içindir ki, RAF bedeli şartı, %100 yerli (Milli) sermayeyi yok etmekle görevlendirilmiş bir gizli sistem olduğunun bilincinde miyiz?

 

Milli sanayi ve Türk tarımına, RAF bedeli şartı ile zarar vererek, anarşik-Ekonomik terör oluşturanlara karşı Türk Milleti’nin, sessiz kalmasını istiyenler, çok ama çok büyük hayaller peşinde olduklarının bilincinde olmalıdırlar. Türk Milleti, riyakar “İhanet şebekeleri” ne, hiç bir zaman fırsat vermemiştir ve vermezde.

Ticaret yaparken Türk Milleti’nin, sanayicisi’nin ve çiftçisi’nin etrafını yassak ve günahlarla çevirmeyelim ki, Türkiye sanayi ötesi toplum bir ülke olsun.

 

 

İlk sırada, RAF bedeli şartını uygulayanlar yer almamalıdır. Türk Milletinin birlik-beraberlik ruhu ve modern Türk sanayicisi-çiftçisi’nin daha güçlü olması yer almalıdır ki, her türlü anarşik-ekonomik terörün ve riyakarların faaliyetlerinden temizlenenim.

Cenab-ı Allah, riyakar olmayanların, ruhunda Allah korkusu, vatan ve Ay-Yıldızlı Şanlı Türk Bayrağı sevgisi olanların, vatana hizmet etmesini kendilerine nasip etsin. Riyakarları, kahr-ı perişan etsin inşallah. AMİN

Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü ve cümle vatan şehitlerini Rahmet ile, Gazileri minnetle anar. Hasta ve yaralılara acil şifalar dileriz.

 

 

 

 

 

 


Yazarın Son Yazıları:
Öğretmen üretimin rehberidir
Tatlı patatesle tanışın
Bu 10 Kasım, onu anlamaya çalışalım!