Çifte maaş alanların kabusu Deniz Yavuzyılmaz CHP PM’de!

Çifte maaş alanların kabusu Deniz Yavuzyılmaz CHP PM’de!
6 Kasım 2023 13:43

CHP’nin 38. Olağan Kurultayı’nda parti organları için yapılan seçimler sonuçlandı. CHP’nin en yetkili organı olan 60 kişilik PM üyeliği seçimlerinde, en yüksek oyu alan üç isim; Gökan Zeybek (648), Özgür Karabat (643), Bedirhan Berk Doğru (633) oldu.

 

 

Seçim sonrası değişim hareketini destekleyen çok sayıda milletvekili de Parti Meclisi’ne girmeye hak kazandı. Bu isimler İstanbul Milletvekili Gökan Zeybek, İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, İzmir Milletvekili Deniz Yücel, Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer, İzmir Milletvekili Murat Bakan, İstanbul Milletvekili Suat Özçağdaş, Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Sivas Milletvekili Ulaş Karasu, Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Isparta Milletvekili Hikmet Yalım Halıcı, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Ankara Milletvekili Semra Dinçer, İzmir Milletvekili Gökçe Gökçen oldu.

 

 

CHP Zonguldak milletvekili Deniz Yavuzyılmaz 461 oy alarak CHP PM’ye girdi.

 

 

CHP Zonguldak milletvekili Deniz Yavuzyılmaz  kamu personelinin “çifte maaş” ve “çoklu görevlendirme” uygulamalarına dikkat çeken ve bu konuda yaptığı araştırmaları sosyal medya hesaplarından belgelerle kamuoyuyla paylaşan CHP örgütlerinin sevdiği çalışkan bir milletvekili. Yavuzyılmaz’ın çalışmaları, Türkiye’nin ekonomik kriz ve işsizlik sorunlarıyla mücadelede büyük ses getirmiş ve kamu personelinin görevlendirme işlemlerinin liyakat, verimlilik ve yeterlilik prensiplerine uygun şekilde yapılması için ulusal bir gündem oluşturmuştur