CHP’li Olgun Atila: Amacım İzmir’de tüm Anadolu’nun adayı olmak

CHP’li Olgun Atila: Amacım İzmir’de tüm Anadolu’nun adayı olmak
14 Aralık 2023 07:55

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Yüksek Mimar Olgun Atila, İzmir’in iki önemli meslek odası olan İzmir Eczacılar Odası ve İzmir Yeminli Mali Müşavirler odasını ziyaret ederek projelerde yapılabilecek iş birliklerinden bahsetti. Anadolu Birliği’ni de ziyaret eden Atila, görüşmeye tam kadro katılan dernek yönetiminden ‘Yanınızdayız ve sizi destekliyoruz’ mesajı aldı.

 

 

Amacım İzmir’de tüm Anadolu’nun adayı olmak

 

 

‘Anadolu’muzun bütün güzel renklerini İzmir’imizde en güzel şekilde, hiçbir ayrım yapmadan, kardeşçe, burada olduğu gibi el ele vererek en iyi şekilde yönetmeye talibiz.’ diyerek sözlerine başlayan Olgun Atila; ‘Başkanım dedi ki İzmir’in adayı, İnşallah hep beraber Anadolu’nun adayı da oluruz. Her şeyden önemlisi de verdiğimiz bütün kararları ortak akılla ve birlikte siz toplum örgütleri ile, ki Anadolu Birliği İzmir’in en önemli sivil toplum örgütlerinin en başında geliyor. Bir de bütün renkleri, güneylisi, kuzeylisi. Hepsini, bütün enerjimizi, kentimiz için, çocuklarımız için, kadınlarımız için, engelli kardeşlerimiz için ortaya koyarak İzmir’i hak ettiği yere getirmek en büyük hedefimiz’ diye konuştu.

Toplantıda ‘Şeffaf Belediyecilik’ vurgusunu tekrarlayan Atila, ‘Bize verdiğiniz kefaletle yüzünüzü asla yere baktırmayacağım. Yapmış olduğum herşeyi şeffaf bir şekilde yapmanın sözünü veriyorum. Amacımız hem doğduğumuz ata topraklarımıza yakışır şekilde hem de doyduğumuz kent İzmir’e Türkiye’nin her yeriyle bir araya getirerek, Türkiye’ye örnek bir örnek bir belediyecilik ile Türkiye’nin neresinde bir sorun varsa İzmir’in dışında dahi olsa o sorunları da çözmeye talibiz.’ dedi.