‘CHP’de Kılıçdaroğlu’na oy vermeyen başka bir vekil daha var’ iddiası!

‘CHP’de Kılıçdaroğlu’na oy vermeyen başka bir vekil daha var’ iddiası!
18 Haziran 2023 10:57

Eski CHP milletvekili Abdüllatif Şener’in, 14 ve 28 Mayıs seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermediğine yönelik açıklaması tartışma yaratırken, gazeteci Şaban Sevinç, CHP’li başka bir milletvekilinin daha Kılıçdaroğlu’na oy vermediğini iddia etti.

 

 

CHP eski milletvekili Abdüllatif Şener’in katıldığı bir yayında, seçimde CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermediğini açıklamıştı.
Şaban Sevinç, CHP ile ilgili çarpıcı bir iddia daha ortaya atarak, partide Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermeyen bir milletvekilinin daha olduğunu öne sürdü.

 

 

Şaban Sevinç, bu milletvekilinin adını açıklamazken canlı yayında şu açıklamaları yaptı: “CHP’de sayın Kılıçdaroğlu’na oy vermeyen bir başka vekil de var. Onun adını söylemem. O benim özel bir bilgim, isim vermeyeceğim. Başka milletvekilli olduğunu da biliyorum. Bu durum bize şeyi gösteriyor.

 

 

Tamam, Abdüllatif Şener’in davranışı kesinlikle kabul edilemez kaldı ki dün akşam soruları yanıtlarken kendisi de kendisiyle çelişkiye düştü. Yaptığı açıklamaların ne kadar korkunç olduğunu daha açıklamalarını yaparken fark etti.”