CHP Şişli adayı Şahan’dan 147 yeni proje sözü!

CHP Şişli adayı Şahan’dan 147 yeni proje sözü!
26 Mart 2024 09:44

CHP Şişli Belediye Başkan adayı Resul Emrah Şahan, 5 yıllık dönemde çocuklar için yeni oyun alanları başta olmak üzere Şişli’yi kapsamlı bir dönüşüme uğratacak 147 projeyi duyurdu.

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan adayı Resul Emrah Şahan, Şişli’nin geleceğini şekillendirecek büyük bir vizyonla seçim kampanyasını sürdürüyor. Şahan, 5 yıllık görev süresi boyunca hayata geçirmeyi planladığı 147 projeyi kamuoyuyla paylaştı. Bu projeler arasında çocuklar için yeni oyun alanlarının açılması, kentsel dönüşüm, yeni yeşil alanların yaratılması, atık yönetimi, otopark sorununun çözülmesi, kreşler ve çocuk oyun alanlarının artırılması ve kadın destek birimlerinin kurulması gibi önemli başlıklar yer alıyor.

 

 

Şahan, “Şişli’nin Geleceğinde Her Şey Çok Daha Güzel Olacak” sloganıyla, ilçede yaşayan tüm vatandaşların yaşam kalitesini artırmayı hedefliyor. Özellikle çocuklar için uzman gözetiminde, akranlarıyla güvenle ve özgürce vakit geçirebilecekleri yeni oyun alanlarının açılacağını belirten Şahan, bu projelerin ilçenin sosyal yapısına büyük katkı sağlayacağını vurguladı. Şahan, “http://resulemrahsahan.com/projeler/” adresi üzerinden de vatandaşların projeleri takip edebileceğini belirtti.