CHP Sincan’da büyümeye devam ediyor!

CHP Sincan’da büyümeye devam ediyor!
30 Kasım 2022 12:04

CHP Ankara Sincan İlçe Başkanlığı tarafından yapılan başarılı çalışmaların ardından her gün çok sayıda kişi partiye üye oluyor. Başkan Yılmaz, son olarak yapılan törenle yeni üyelerin rozetlerini taktı.

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ankara Sincan İlçe Başkanlığı başarılı çalışmalarının meyvelerini almaya devam ediyor. Başkanlığın çalışmaları sonucunda çok sayıda Sincanlı CHP’ye üye olmaya devam ediyor.
Son olarak da CHP’ye yeni üye olanlar için tören düzenlendi. İlçe Başkanı Ömer Yılmaz, üye olanlara rozetlerini bizzat kendisi taktı.

 
“ÜYE SAYIMIZ HIZLA ARTIYOR”

 
Başkan Yılmaz yaptığı konuşmada, halkın partisi olan CHP’nin tüm Türkiye’de olduğu gibi Sincan’da da hızla ilgi görmeye devam ettiğini söyledi.

 
Halkın iktidardan bıktığını belirten Yılmaz, “Halkımız artık yeter diyor. Bıçak gırtlağa kadar dayandı. Çare olarak halkın partisini yani bizleri görüyorlar ve akın akın bize geliyorlar. Biz de onların bu ilgisini boşa çıkarmamak için elimizden geleni yapıyoruz.” dedi.

 
Başkan Yılmaz, gösterilen ilgilinin üye sayısıyla zaten net şekilde görülebildiğini belirterek, “Büyük ailemize katılımlar devam ediyor. Partimize yeni üye olan üyelerimize partimizin rozetlerini gururla taktık. Bütün çabamız milletiyle sorunu olan bu sistemi önümüzdeki demokratik seçimle değiştirmektir.” diye konuştu.